Ірані: Роухані перемагає на виборах президента
Чинний президент Ірану Хасан Роухані перемагає на чергових президентських виборах. Такий результат був отриманий після підрахунку 37 млн голосів.
Як передає Reuters, Роухані набрав 21,6 млн голосів, 14 млн голосів отримав Ібрагім Раїсі, що складає 38 відсотків голосів виборців.
Ультраконсервативний Ібрагім Раісі обіцяв розбудову економіки та збільшення виплат бідним. Раісі вважають близькою фігурою до верховного лідера Ірану Аятоли Алі Хаменеї, який утримався від підтримки будь-якого з кандидатів.
На виборах президента зафіксовано численні порушення на користь кандидата Хасана Роухані. Про це заявив керівник штабу найближчого суперника лідера Ібрагіма Раїсі.
Як вказується, були відзначені випадки агітаційної діяльності прихильників Роухані на виборчих дільницях, що заборонено законодавством, помилкове написання імені кандидата Раїсі в бюлетенях, відсутність достатньої кількості бюлетенів в районах, де рейтинг Раїсі максимальний, надходження в ці райони бюлетенів без печаток. Всього прихильники Раїсі нарахували 219 очевидних порушень. Алі Нікзад закликав комісію вжити термінових заходів.
Раніше повідомлялося, що президентські вибори в Ірані продовжено на дві години на зв'язку з великою кількістю виборців і чергами біля виборчих дільниць.
Румунія проти додаткових передумов для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС
Адріан Северин (Adrian Severin), депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія)
Адріан Северин, депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія), про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом:
Путін висуває вимоги, які, як він знає, ніколи не будуть виконані
Норберт Реттген
Путін висуває вимоги до НАТО, які, як він знає, ніколи не будуть виконані. Чому? Він доручив Лаврову пояснити, що Польща, країни Балтії та Україна є «осиротілими територіями», націленими на НАТО. Чому?
Україна має чим захищатися
Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США
Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.