Іспанія підтримала ідею обмеження права вето в Раді Безпеки ООН
Глава уряду Іспанії Педро Санчес заявив, що його країна підтримує пропозицію обмежити право вето в Раді безпеки ООН.
Франція і Мексика, які виступили з цією ініціативою, пропонують створити механізм обмеження права вето постійних членів Ради безпеки у випадках, якщо мали місце великомасштабні злочини.
«Іспанія підтримує франко-мексиканську ініціативу, щоб обмежити використання вето в Раді безпеки ООН в разі масових звірств», - заявив Санчес під час свого виступу на 73-й сесії Генеральної асамблеї ООН.
Правом вето в Раді безпеки ООН мають п'ять країн: Великобританія, США, Франція, Китай і Росія.
Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND
Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь
Путін висуває вимоги, які, як він знає, ніколи не будуть виконані
Норберт Реттген
Путін висуває вимоги до НАТО, які, як він знає, ніколи не будуть виконані. Чому? Він доручив Лаврову пояснити, що Польща, країни Балтії та Україна є «осиротілими територіями», націленими на НАТО. Чому?
Джихадизм у Казахстані як частина глобальної терористичної мережі
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон Гордон Ган представив аналітичну доповідь на тему: ДЖИХАДИЗМ В КАЗАХСТАНЕ, КАК ЧАСТЬ ГЛОБАЛЬНОЙ ТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ СЕТИ