Конгрес має надати фінансову підтримку Україні

04 Dec, 2023 | Бен Кардін | Сенатор США, Голова Комітету з закордонних справ Сенату
Бен Кардін

Сенатор Кардін заявив, що у той час, як багато американських сімей в родинному колі святкували День подяки, українські воїни захищали цивільне населення від замерзання після відновлення обстрілів енергетичної інфраструктури з боку росії. Українці сміливо борються за своє життя, однак вони не можуть досягти перемоги у цій битві самі.

Протягом свої історії Америка неодноразово демонструвала підтримку тим, хто бореться за демократію, свободу та глобальну безпеку, як зараз Україна. зазначив Б.Кардін. Припинення допомоги Україні означатиме зраду партнерів США по всьому світу, зашкодить лідерській позиції США і буде подарунком авторитарним режимам путіна та Сі.

Сенатор нагадав, що протягом нещодавніх слухань на тему Інтересів національної безпеки США по відношенню до України, низка ключових посадовців засвідчили, що США відіграють критичну роль у підтримці України. Крім того, така підтримка має позитивний внутрішній ефект, зокрема, створюються нові робочі місця, зростає економіка, покращується стан національної безпеки.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Перемир’я на Донбасі триває, але важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди.

Стівен ПАЙФЕР
Стівен ПАЙФЕР, колишній Посол США в Україні, старший науковий співробітник Інституту Брукінгса

Не зважаючи на те, що перемир’я на Донбасі триває, важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди. Російські військові разом із технікою продовжують перебувати на території Донбасу, непідконтрольній Україні.

Україні треба реальна фінансова допомога

Роберт Кан (Robert Kahn)
Роберт Кан (Robert Kahn), старший фінансовий аналітик, Рада зовнішніх зносин, США

На фоні драматичних переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі, результати переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом відійшли на другий план. Однак важливим стало досягнення домовленості про виділення України кредиту МВФ на суму 17,5 млрд. дол. США.  

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.