Литва: карантинні обмеження скасовуються

29 Jun, 2021 | |

28 червня Уряд Литовської Республіки ухвалив рішення про скасування з 1 липня 2021 року дії загальнонаціонального карантину на території країни, який було запроваджено у листопаді 2020 року.

За рішенням Уряду Литви залишаються чинною вимога щодо носіння захисних масок для обличчя, дозволяється надання послуг у громадських закладах, місцях відпочинку та розваг. Культурні, розважальні, спортивні чи інші заходи організовуватимуться та проводитимуться відповідно до умов управління людськими потоками, дотримання безпечної відстані та використання інших необхідних заходів гігієни та особистого захисту.

Дошкільна, початкова, базова, середня освіта, професійне навчання та вища освіта, неформальна освіта дорослих та дітей забезпечуватимуться за умови використання засобів індивідуального захисту. Максимум 30 дітей у групі можуть одночасно брати участь у заняттях в приміщенні та в дитячих таборах.

Умови для перетину державного кордону Литви залишаються незмінними.

 

 

Tags: Литва
ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock)
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?

Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія".

Україні треба реальна фінансова допомога

Роберт Кан (Robert Kahn)
Роберт Кан (Robert Kahn), старший фінансовий аналітик, Рада зовнішніх зносин, США

На фоні драматичних переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі, результати переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом відійшли на другий план. Однак важливим стало досягнення домовленості про виділення України кредиту МВФ на суму 17,5 млрд. дол. США.