Молдова: вибори до парламенту отримали легітимність за постановою Конституційного суду
Підсумки виборів до парламенту Молдови отримали легітимність за постановою Конституційного суду.
У інстанцію зверталася центральна виборча комісія та представники партій.
Вибори в Молдові пройшли 24 лютого, вперше за змішаною системою. Всього політики з 14 партій і одного блоку боролися за 101 мандат.
За рішенням Конституційного суду Партія соціалістів отримає 35 крісел, з них 18 за партійними списками. ПСРМ вважається проросійською організацією.
Правляча Демократична партія має 30 місць (більшість обраних від неї депутатів - 17 пройшли в парламент по одномандатних округах, а не за партійними списками).
26 мандатів (14 + 12) отримав в своє розпорядження блок ACUM, який виступає за європейську інтеграцію.
Сім крісел (5 + 2) займуть представники партії «Шор».
Також в палаті будуть три незалежних депутата, причому двоє з Придністров'я. Згідно з офіційними даними Центральної виборчої комісії, за незалежних кандидатів проголосували 69 904 громадян Більшість з них виборці з Гагаузії і придністровського регіону.
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк
Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.
Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»
Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський:
Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США
Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У