Путін висуває вимоги, які, як він знає, ніколи не будуть виконані

14 Jan, 2022 | Норберт Реттген | Голова Комітету Бундестагу зі зовнішньої політики
Норберт Реттген

Путін висуває вимоги до НАТО, які, як він знає, ніколи не будуть виконані. Чому?

Він доручив Лаврову пояснити, що Польща, країни Балтії та Україна є «осиротілими територіями», націленими на НАТО. Чому?

Після переговорів зі США і НАТО цього тижня Путін заявив, що відносини зайшли в глухий кут і що тепер необхідно застосовувати «інші заходи та методи». Чому?

Все це говорить про те, що Путін налаштований змінити статус-кво в Європі на своїх власних умовах. Тому що він відчуває загрозу. Але не від НАТО, а від прагнення людей сусідів Російської Федерації до самовизначення, демократії, верховенства права та ринкової економіки.

Тяга людей до свободи існує і в Росії, де вона становить реальну небезпеку для Путіна. Крім того, він втратить вплив на свої західні сусідні держави. Багато що свідчить про те, що Путін вважає, що час біжить проти нього, і що він повинен діяти зараз.
Чи можна вплинути на розрахунок Путіна ззовні? Ми повинні бути готові до того, що в Україні може початися війна. Наш єдиний варіант запобігти агресивним діям Путіна в Україні – це стримувати його надзвичайно високою ціною його власної влади в Росії.

https://twitter.com/n_roettgen

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Blake Clayton
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.

Скасувати санкції США в обмін на скорочення ядерного арсеналу РФ - це віддати Україну

Ельмар Брок
Ельмар Брок
Голова комітету з закордонних справ Європарламенту

Скасувати санкції проти Росії, запроваджені США у зв'язку з анексією Криму та агресією проти України, в обмін на скорочення Москвою її ядерного арсеналу означало б "угоду про продаж свободи іншої країни", вважає чинний голова комітету Європарламенту з закордонних справ, представник німецького Хри

США потребують більш активної участі в подіях в Україні

Річард ХААС (Richard Haass)
Річард ХААС (Richard Haass), президент Ради зовнішніх зносин, США (Council on Foreign Relations)

Сполучені Штати з моменту виникнення напруги у Східних регіонах України системно працюють над тим, щоб запровадити проти Росія санкції, оскільки вона відіграє ключову роль у дестабілізації ситуації в регіоні. Поки що важко передбачити, чим може закінчитися конфлікт на Сході України.