Південна та Північна Кореї: родини починають воз’єднуватися

20 Oct, 2015 | |

Сотні жителів Південної Кореї їдуть до КНДР на акцію возз'єднання сімей, розділених понад півстоліття тому Корейською війною.

Возз'єднання проходитиме на гірському курорті Кимгансан у Північній Кореї у вигляді серії зустрічей впродовж тижня.

Такі акції періодично проводяться із 1988 року і залежать від стану відносин між Пхеньяном і Сеулом.

Востаннє таке возз'єднання відбувалося у лютому 2014 року. Цьогорічні зустрічі родин, погоджені у серпні, організовані під керівництвом Червоного Хреста.

На участь у таких акціях возз'єднання щоразу записуються десятки тисяч людей, проте лише небагато з них таки зустрічаються із родичами у іншій країні - і здебільшого це літні люди.
У Південній Кореї учасників випадково обирає комп'ютер на основі алгоритму, що враховує їхню родинну історію та вік. Відібрані учасники також проходять інтерв'ю та медичне обстеження.

Перша група із 400 жителів Південної Кореї зустрічатиметься із родичами із Півночі із вівторка по четвер. Друга група із 250 людей приїде до КНДР для возз'єднання у суботу - і перебуватиме там до наступного понеділка.
Багато із тих, хто їде до сімей з Південної Кореї, везуть родичам на Півночі одяг, їжу та гроші.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

США потребують більш активної участі в подіях в Україні

Річард ХААС (Richard Haass)
Річард ХААС (Richard Haass), президент Ради зовнішніх зносин, США (Council on Foreign Relations)

Сполучені Штати з моменту виникнення напруги у Східних регіонах України системно працюють над тим, щоб запровадити проти Росія санкції, оскільки вона відіграє ключову роль у дестабілізації ситуації в регіоні. Поки що важко передбачити, чим може закінчитися конфлікт на Сході України.

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій

Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі

Сергій Даниленко
Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
analytics@geostrategy.ua

Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот: