Росія: помер колишній директор антидопінгового агентства
Колишній виконавчий директор Російського антидопінгового агентства Нікіта Камаєв, який пішов у відставку через допінговий скандал з російськими легкоатлетами, помер у 50 років.
Причиною смерті, ймовірно, став інфаркт, повідомив колишній генеральний директор агентства Раміл Хабрієв.
"Дізнався, що він побігав на лижах, прийшов додому і відчув біль у серці. Викликали швидку, але запустити серце їм вже не вдалося", - цитує Хабрієва агенція "ТАСС".
Камаєв обіймав посаду виконавчого директора з 2011 року. Разом з Хабрієвим він був серед керівників антидопінгового агентства, які пішли у відставку в грудні 2015 року на фоні звинувачень у масовому застосуванні допінгу щодо російських легкоатлетів.
Восени 2015 року комісія Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА) виявила систематичні порушення в російській легкої атлетиці, після чого Росію на невизначений період відсторонили від змагань під егідою Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААФ). Це поставило під сумнів участь російських легкоатлетів в Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро.
Доповідь ВАДА була заснована на результатах власного розслідування, розпочатого після виходу на німецькому телебаченні в грудні 2014 року фільму про масове вживання допінгу російськими легкоатлетами. Автори фільму звинуватили також Міжнародну асоціацію легкоатлетичних федерацій в приховуванні зловживань з боку Росії.
Раніше в лютому помер голова виконавчої ради Російського антидопінгового агентства і колишній глава організації В'ячеслав Синьов.
Надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Павел Коваль (Paweł Robert Kowal) Голова делегації Європарламенту до Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна»
- Чи керуються євродепутати у своїх дискусіях щодо України і геополітичними підходами, зокрема думкою про те, що надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?
Традиційна зброя знову стає головною у конфліктах

Жозеп Боррель
Широкомасштабне вторгнення росії в Україна нагадало державам-членам Європейського Союзу про критичну важливість мати на своєму балансі достатню кількість традиційного озброєння. Зокрема, мова йде про танки, артилерію та снаряди.
Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе

Урсула фон дер Ляєн
Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.