США: Барак Обама почав своє шестиденне міжнародне турне з поїздки в Саудівську Аравію

20 Apr, 2016 | |

Президент США Барак Обама в середу, 20 квітня, почав своє шестиденне міжнародне турне з поїздки в Саудівську Аравію. Після прильоту в аеропорт столиці країни, де американського лідера зустрічали губернатор Ер-Ріяда принц Фейсал бен Бандар бен Абдул-Азіз і інші офіційні особи, Обама відправився на зустріч з королем Салманом ібн Абдул-Азізом Аль Саудом, повідомляє АР.

У четвер глава США візьме участь у саміті лідерів Ради співробітництва арабських держав Перської затоки, що об'єднує Бахрейн, Катар, Кувейт, ОАЕ, Оман і Саудівську Аравію. У Білому домі раніше повідомляли, що саміт буде присвячений трьом основним темам - підтримка стабільності в регіоні, боротьба з тероризмом, в тому числі протистояння з ІДІЛ та "Аль-Каїда", відносинам з Іраном.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.

Румунія проти додаткових передумов для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Адріан Северин (Adrian Severin)
Адріан Северин (Adrian Severin), депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія)

Адріан Северин, депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія), про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом: