Великобританія: компанії повинні будуть розкрити кінцевих власників

12 May, 2016 | |

Іноземні компанії, які вже володіють або хочуть придбати власність в Великобританії або приймають участь в конкурсах на урядові контракти, повинні будуть розкрити кінцевих власників, йдеться в заяві, поширеній офісом прем'єр-міністра країни Девіда Кемерона.

Іноземні компанії володіють близько сотнею тисяч об'єктів в Англії і Уельсі. Понад 44 тис. з них знаходиться в Лондоні.

Компаніям доведеться приєднатися до нового публічного реєстру інформації про бенефіціарів власності. Реєстр буде запущений в наступному місяці. Великобританія стане першою країною G20, яка піде на такий крок. Франція, Нідерланди, Нігерія і Афганістан візьмуть приклад з Великобританії і також створять власні реєстри. Австралія, Нова Зеландія, Йорданія, Індонезія, Ірландія і Грузія домовилися зробити перші кроки в напрямку до реалізації подібних домовленостей.

«Новий реєстр для іноземних компаній буде означати, що корупціонери втратять можливості для маневру, не зможуть відмивати і приховувати незаконні засоби через ринок нерухомості Лондона і не отримають прибуток від наших державних коштів», - йдеться в заяві.

«Зло корупції проникає в усі куточки світу. Воно лежить в основі найбільш гострих проблем, з якими ми стикаємося, - економічної невизначеності, бідності, всюдисущої загрози радикалізації та екстремізму », - підкреслює офіс прем'єр-міністра Кемерона.

У повідомленні також зазначається, що у Великій Британії буде створено перший в світі Міжнародний антикорупційний координаційний центр, розміщений у Лондоні. Британією буде співпрацювати з США, Канадою, Австралією, Новою Зеландією, Швейцарією та Інтерполом. Експерти, у тому числі з Національного агентства з злочинності, забезпечать міжнародну координацію і підтримку, щоб допомогти правоохоронним органам з різних країн працювати разом над переслідуванням і покаранням корумпованих еліт і відновленням викрадених активів.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

План з 5 пунктів відновлення економіки України

Пенні Пріцкер
Пенні Пріцкер
Спеціальний представник США з питань економічного відновлення України

1) Оснащення України міжміністерським потенціалом планування з міжнародними планувальниками, менеджерами проектів та інженерами для підтримки державних службовців у наданні стратегічного керівництва та сполучної тканини для міжнародної спільноти донорів та приватного сектору.

Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду

Франческо Палермо
Франческо Палермо
Професор порівняльного конституційного права університету Верони

Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський: