США: санкції мають бути продовжені
Економічні санкції проти Росії, введені через її агресію в Україні, мають свій ефект, і Сполучені Штати готові посилювати їх надалі з метою припинення насильства в Україні.
Про це заявила під час слухань у вівторок в Комітеті з питань міжнародних відносин помічник державного секретаря США з питань Європи і Євразії Вікторія Нуланд, передає власний кореспондент Укрінформу.
"Санкції у поєднанні з низькими цінами на нафту й затяжною вразливістю державного ладу Росії спричинили суттєві витрати. І поки Москва не змінила свій підхід до України, наша готовність до посилення санкцій, очевидно, відіграє певну роль зі стримування подальших зусиль Росії щодо захоплення українських територій", - зауважила Нуланд.
Вона також наголосила, що американська сторона зараз інтенсивно працює з Європою, щоб "санкції ЄС були продовжені наприкінці цього місяця, а також в контексті підтримки Франції і Німеччини у їх провідній дипломатичній ролі досягнення повної імплементації Мінських угод".
ЄС готовий до будь-яких сценаріїв

Жозеп Боррель
ЄС продовжить нарощувати позиції щодо спроб Росії підірвати структуру безпеки в Європі та відновити сфери впливу, які повністю застаріли. Щодо критики на адресу Берліну стосовно можливості запровадження санкцій проти Росії Ж.Боррель повідомив, що усі члени ЄС є надійними партнерами.
США з імпортера стали експортером газу

Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон
Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон
Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»
Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський: