Україна, МВФ: надання допомоги відкладено

29 Jul, 2016 | |

Міжнародний валютний фонд у четвер заявив, що до сих пір не вирішив питання про відновлення фінансування охопленої війною України, яке було призупинено в минулому році через недостатню боротьбу з корупцією в країні.
Представники Фонду раніше в цьому місяці розглядали можливість відновлення фінансування в кінці липня.

З серпня минулого року, Україна не отримала ніяких нових виплат МВФ з пакету фінансової допомоги в 17,5 млрд доларів, затвердженого в квітні минулого року.
"Ми очікуємо, що питання України буде розглянуто виконавчою радою коли-небудь, коли плата відновить свою роботу. Можливо, в серпні або вересні," сказав на прес-конференції офіційний представник МВФ Вільям Мюррей.
Будь-яке відновлення фінансування повинне бути затверджено радою, яка представляє 189 країн-членів.

Україна в даний час чекає черговий транш 1,6 мільярда доларів США фінансової допомоги, призначеної щоб допомогти стабілізувати ситуацію в країні після 2014року. 6,6 млрд доларів вже було виплачено.

Після двох років війни, економіка України в важкому стані, ВВП впав на 9,9 відсотка в минулому році після падіння на 6,6 відсотка в 2014 році.

Керуючий директор МВФ Крістін Лагард заявила в лютому що без істотних кроків в боротьбі з корупцією та реформ з боку посадових осіб в Києві, відновлення фінансування може бути ускладнене.

Реформи, запропоновані МВФ були жорсткими і непопулярними в Україні, але місцеві законодавці схвалили заходи, запропоновані Фондом.
 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за

Імпічмент чи енергетична незалежність України

Richard Morningstar
Річард Л. Морнінгстар
Глобальний енергетичнний центр Атлантичної ради

Незважаючи на корупційні проблеми, які історично хвилювали цю націю, потрібно пам’ятати, що незалежно від результатів цього розслідування Україна не створила проблеми.

Ми повинні подвоїти нашу підтримку для України

Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу
Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу

Я вважаю, що ця стратегія повинна мати принаймні чотири компоненти: введення більш жорстких санкцій, зміцнення НАТО і наших союзників, демонструючи сильну підтримку для України, і протидія російській пропаганді.