CША, Китай: ратифіковано Паризьку угоду про клімат

05 Sep, 2016 | |

США і Китай - країни, на які припадає майже 40% викидів вуглекислого газу у світі, - ратифікували Паризьку угоду із боротьби зі зміною клімату.

Прибувши на саміт "великої двадцятки", який у неділю почнеться в китайському місті Ханчжоу, американський президент Барак Обама заявив:
"Сьогоднішнє зусилля увійде в історію як ключове".

Викиди вуглецю вважаються ключовою причиною змін клімату.
У грудні минулого року представники понад 170 країн домовилися скоротити викиди так, аби не допустити глобального підвищення температури на понад 2 градуси за Цельсієм.

Паризька угода є першою у світі комплексною кліматичною угодою. Вона набуде юридичної сили лише після того, як її ратифікують щонайменше 55 країн, на які припадає 55% викидів вуглекислого газу в світі.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз

Alireza Nader
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь

Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Blake Clayton
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.

Франція готова до переговорів з Путіним

Жан-Марк Эро
Жан-Марк Эро
Міністр закордонних справ Франції

Франція готова до переговорів з В.Путіним, однак жодного політичного рішення за участю Б.Асада не буде. Наразі необхідним є відновлення переговорів для забезпечення політичного переходу на основі резолюції 2254 Ради Безпеки ООН.