США, Росія: триває підготовка зустрічі президентів

30 Jun, 2017 | |

Чого очікує Дональд Трамп від переговорів зі своїм російським колегою Володимиром Путіним наступного тижня? Як зазначає New York Times, відповісти на це питання наразі важко. За даними газети, радники і досі не підготували американському президенту основні тези для зустрічі.

"Переговори несуть великі ризики для пана Трампа, який і досі не визначився з політикою щодо Росії і може почати давати обіцянки, що вступають у конфлікт з іншими пріоритетами", - констатує видання.

Колишній посол США в Росії Майкл Макфол заявив газеті, що вирушати на переговори з паном Путіним без розуміння, якого результату хочеш досягти, - ризикований крок.

"Небезпека для Трампа полягає у тому, що він часто оцінює "хорошу" або дружню зустріч як позитивний результат переговорів з іншим лідером. Але у випадку з Путіним, коли ми маємо великий порядок денний із чималою кількістю суперечливих питань, він помиляється у своїх пріоритетах", - цитує Макфола газета.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock)
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?

Україна, криза: чому програють всі?

Семуель Чарап
Семуель Чарап старший політолог RAND Corporation

За три роки з моменту початку кризи в Україні загинуло більш ніж 10000 людей і це продовжує виснажувати ресурси всіх країн.  В результаті всі програють і в цьому конфлікті кожен великий актор грає гірше, ніж це було раніше і вирішення видається невловимим  як ніколи. Це не повинно бути так.

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У