США, Росія: триває підготовка зустрічі президентів

30 Jun, 2017 | |

Чого очікує Дональд Трамп від переговорів зі своїм російським колегою Володимиром Путіним наступного тижня? Як зазначає New York Times, відповісти на це питання наразі важко. За даними газети, радники і досі не підготували американському президенту основні тези для зустрічі.

"Переговори несуть великі ризики для пана Трампа, який і досі не визначився з політикою щодо Росії і може почати давати обіцянки, що вступають у конфлікт з іншими пріоритетами", - констатує видання.

Колишній посол США в Росії Майкл Макфол заявив газеті, що вирушати на переговори з паном Путіним без розуміння, якого результату хочеш досягти, - ризикований крок.

"Небезпека для Трампа полягає у тому, що він часто оцінює "хорошу" або дружню зустріч як позитивний результат переговорів з іншим лідером. Але у випадку з Путіним, коли ми маємо великий порядок денний із чималою кількістю суперечливих питань, він помиляється у своїх пріоритетах", - цитує Макфола газета.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії

Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі:

Україна має чим захищатися

Едвард ЧОУ (Edward Chow)
Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США

Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.

Імпічмент чи енергетична незалежність України

Richard Morningstar
Річард Л. Морнінгстар
Глобальний енергетичнний центр Атлантичної ради

Незважаючи на корупційні проблеми, які історично хвилювали цю націю, потрібно пам’ятати, що незалежно від результатів цього розслідування Україна не створила проблеми.