Тайвань: Прем'єром офіційно став Су Чженьчан

14 Jan, 2019 | |

На посаду прем'єр-міністра Тайваню вступив колишній голова Демократичної прогресивної партії (ДПП) Су Чженьчан.

Церемонія провела голова адміністрації Цай Інвень, яка в п'ятницю прийняла рішення про призначення голови кабміну.

Чженьчан приніс присягу разом зі своїми міністрами і радниками, після чого відправився в парламент.

Екс-прем'єр Тайваню Вільям Лай і його кабмін пішли у відставку після поразки на місцевих виборах в листопаді. Перемога дісталася опозиційної партії «Гоміньдан».

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі

Сергій Даниленко
Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
analytics@geostrategy.ua

Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот:

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський: