Забезпечити припинення будівництва Північного потоку 2

02 Aug, 2019 | Тед Круз | сенатор США від штату Техас
Тед Круз

"Північний потік 2 становить серйозну загрозу національній безпеці США та нашим європейським союзникам", - сказав сенатор Тед Круз. "Закон про захист енергетичної безпеки Європи буде протидіяти експансіонізму Росії, орієнтуючись на судна, які беруть участь у будівництві трубопроводу. США повинні бути разом з нашими європейськими союзниками, підтримувати енергетичне різноманіття та боротися з економічним шантажем Росії. Я вдячний за серйозний розгляд цього питання. двопартійний захід та його прийняття до комітету. Я закликаю колег по сенату швидко прийняти наш законопроект і забезпечити припинення будівництва "Північного потоку 2".

Сьогодні американський двосторонній законопроект сенаторів Теда Круза (R-Texas) та Жанни Шахін (DN.H.), S. 1441, про захист енергетичної безпеки Європи 2019 року, який накладає санкції на тих, хто бере участь у російському "Північному потоці 2", прийнятий Комітетом із закордонних відносин Сенату США голосуванням 20-2. Після голосування сенсант Тед Круз і Жанни Шахін виступили з заявами, закликаючи Сенат швидко прийняти законопроекти.

"Проект " Північний потік-2 "- це ще один засіб, за допомогою якого Росія може поширити свій злоякісний вплив, використовуючи енергетичну залежність Європи - тактика, яку Кремль постійно використовує", - заявила Жанни Шахін. "Багато європейських лідерів висловили своє занепокоєння щодо цього трубопроводу та загроз, які він створює незалежності Європи. Цей вузько розроблений законопроект є відповіддю Сенату для тих, хто має законні занепокоєння в Європі, включаючи багатьох в Німеччині, які були проігноровані. Я вірю, що цей законопроект допоможе зберегти наші колективні зусилля в трансатлантичному альянсі для протидії російській агресії. Я вдячна за партнерство сенатора Круза щодо цього законопроекту і вдячний за величезну двопартійну підтримку моїх колег, які так само бачать актуальність цього питання.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський:

Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі

Сергій Даниленко
Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
analytics@geostrategy.ua

Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот:

Тріумф Зеленського

Tor Bukkvoll
Tor Bukkvoll
старший науковий співробітник Норвезького відділу оборонних досліджень

Звичайно, занадто рано говорити, чи буде вибір Володимира Зеленського президентом для України гарним. Якби Порошенко виграв, ми б очікували продовження частинних реформ, які ми бачили за останні п'ять років. Але Зеленський є абсолютно новим для української політичної сцени.