Візити/переговори/міжнародні конференції у період 25-30 червня 2012 року

25 Jun, 2012 | |

 

 • 25 – 29 червня – делегація Верховної ради України візьме участь в роботі Парламентської Асамблеї Ради Європи, м. Страсбург, Франція.

 

• 25 – 27 червня – Президент Росії Володимир ПУТІН здійснить візит до Ізраїлю, Палестинської Автономної та Йорданії.

 

• 26 – 28 червня – міністри енергетики Мозамбіку, Танзанії, Зімбабве, Гани та Буркіна Фасо приймуть участь в Африканському енергетичному форумі, який пройде в Берліні, Німеччина.

 

• 27 червня 2012 року – Державний секретар США Хіларі КЛІНТОН здійснить робочий візит до Фінляндії.

 

• 28 червня 2012 року – Державний секретар США Хіларі КЛІНТОН здійснить робочий візит до Латвії.

 

• 28 червня – Державний секретар США Хіларі КЛІНТОН здійснить робочий візит до Росії з метою участі у зустрічі Міністрів закордонних справ країн Азійсько-Тихоокеанського регіону, м. Санкт-Петербург.

 

• 28 – 29 червня 2012 року – лідери країн-членів ЄС зберуться на терміновий дводенний саміт, присвячений обговорення шляхів виходу з фінансово-економічної кризи.

 

• 30 червня 2012 року – Сирійська контактна група проведе зустріч у Женеві, з метою обговорення шляхів виходу з політичної кризи.

 

• З 1 липня – Кіпр розпочинає головування в Європейському Союзу до кінця грудня 2012 року.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален
Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів

Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.

Традиційна зброя знову стає головною у конфліктах

Borrell
Жозеп Боррель
Високий представник ЄС

Широкомасштабне вторгнення росії в Україна нагадало державам-членам Європейського Союзу про критичну важливість мати на своєму балансі достатню кількість традиційного озброєння. Зокрема, мова йде про танки, артилерію та снаряди.

Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія".