Європарламент продовжить політичний тиск на Україну
Група глобальної розвідки Geostrategy очікує ухвалення 12 вересня 2012 року Європейським Парламентом проекту Резолюції щодо зовнішньої та безпекової політики Європейського Союзу, підготовлений депутатом Європейської народної партії (Німеччина) Елмором БРОКОМ.
Цей досвідчений член європейського законодавчого органу є одним із найбільш складних переговірників для Партії регіонів. Він займає категоричну позицію у справі колишнього Прем’єр-міністра України Юлії ТИМОШЕНКО, наполягаючи на вибірковому застосуванні українською владою правосуддя та здійсненні політичних репресій.
Пункт 54 проекту згаданого проекту Резолюції присвячується виключно Україні. У ньому, зокрема, йде мова про те, що підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС стане можливим лише у разі, якщо Київ забезпечить стабільність та ефективність роботи судової системи, припинить переслідування за політичними мотивами, а також поважатиме основні демократичні принципи. Євросоюз також розглядає проведення парламентських виборів в Україні у жовтні 2012 року як своєрідний тест на демократію. У цьому зв’язку Євросоюз забезпечить у необхідних обсягах фінансування місії спостерігачів від ЄС за проведенням парламентських виборів в Україні.
Фактично, такі формулювання до українського питання свідчать про наміри Європейського Союзу дочекатися проведення в Україні парламентських виборів, і лише після цього давати оцінки характеру їх проведення, а також робити відповідні зовнішньополітичні висновки.
Відставка генерала Флінна та відношення до Росії
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за
Ми повинні продовжити надавати підтримку
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі
Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій
Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі
Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот: