Північна Корея: ядерне випробування можливе

05 Feb, 2013 | |

На розширеному засіданні Центральної комісії з питань оборони керівника КНДР Кім Чен Ин оголосив про прийняття ним рішення, яке стане основою зміцнення обороноздатності Північної Кореї для забезпечення її суверенітету та безпеки.

 

3 лютого речник Президента Республіки Корея Пак Чунг Ха повідомив, що керівник південнокорейської держави дав розпорядження увести для всіх державних установ Республіки Корея стан підвищеної готовності до реагування на можливе випробування КНДР ядерного пристрою. Аналітики вважають, що північнокорейське ядерне випробування може відбутися 12 лютого ц.р. в день звернення Президента США до нації, 16 лютого ц.р. в день народження покійного керівника КНДР Кім Чен Іра, або 25 лютого ц.р. в день інавгурації Обраного президента РК Пак Гин Хе.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Джихадизм у Казахстані як частина глобальної терористичної мережі

Gordon M. Hahn
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон

Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон Гордон Ган представив аналітичну доповідь на тему: ДЖИХАДИЗМ В КАЗАХСТАНЕ, КАК ЧАСТЬ ГЛОБАЛЬНОЙ ТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ СЕТИ

Чи викликає у вас тривогу агресивність Росії в Європі?

Майкл Хайден  (Michael Hayden)
Майкл Хайден (Michael Hayden), колишній голова ЦРУ і АНБ, США

"Путін поводиться самовпевнено, але у нього немає хороших карт в цій грі.

Україні треба реальна фінансова допомога

Роберт Кан (Robert Kahn)
Роберт Кан (Robert Kahn), старший фінансовий аналітик, Рада зовнішніх зносин, США

На фоні драматичних переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі, результати переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом відійшли на другий план. Однак важливим стало досягнення домовленості про виділення України кредиту МВФ на суму 17,5 млрд. дол. США.