Німеччина: енергетичний концерн «RWE» продає активи
Провідний енергетичний концерн Німеччини «RWE», який має серйозні фінансові проблеми після рішення Берліна про вихід з атомної енергетики, планує в рамках заходів фінансової консолідації продовжити продаж своїх активів та припинити подальшу участь у проектах видобутку вуглеводнів.
Про це заявив сьогодні у штаб-квартирі концерну у м.Ессен голова правління «RWE» Пітер ТЕРІУМ. Ці плани передбачають продаж дочірнього підприємства «RWE DEA», яке займається видобутком нафти і газу та має низку спільних проектів в Україні. Деталі плану керівництва концерну наразі не розголошуються, однак, за експертними оцінками, вартість «RWE DEA» оцінюються у 4,5 млрд. євро. Крім того, керівництво «RWE» в рамках продажу активів відкрило тендер на продаж дочірнього газотранспортного підприємства «NET4GAS» у Чехії, вартість якого оцінюються в 1,4 млрд. євро.
Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи
-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?
Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії
Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі:
Розмови про надання Україні зброї не повинні припинятися

Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich), старший аналітик Ради зовнішніх зносин, США
В якому б форматі не проводилися дебати про те, чи треба Сполученим Штатам Америки надавати летальну зброю Україні для зупинення російської військової агресії на Сході країни, сам факт таких розмов вже позитивно впливає на дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.