Кіпр: Нікосія не збирається виходити із зони євро

01 Apr, 2013 | |

 Президент Кіпру Нікос АНАСТАСІДЕС заявив про те, що навіть не зважаючи на внутрішню фінансово-економічну кризу на Кіпрі його країна не планує ухвалювати жодних рішень про вихід із зони Євро.

 

Він також заявив про те, що на сьогодні достатньо інструментів, аби втримати ситуація в банківському секторі Кіпру під контролем. Саме тому мова не може йти про якийсь фінансовий колапс. Разом з тим Президент Кіпру не виключає початок масштабного переформатування глобального фінансового ринку.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Путін забезпечив виживання режиму Асада

Джон Маккейн
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.

Ми не маємо європейської армії…

Жозеф Доль ( Joseph Daul)
Жозеф Доль ( Joseph Daul), Голова Європейської народної партії в Європарламенті

Голова найбільшої політичної групи Європарламенту «Європейська народна партія» Джозеф Доль висловив своє розчарування тим, що на разі ніхто не має впевненості з приводу подальшого розвитку ситуації в Україні.

ЄС готовий до будь-яких сценаріїв

Borell
Жозеп Боррель
Високий Представник ЄС із зовнішньої і безпекової політики

ЄС продовжить нарощувати позиції щодо спроб Росії підірвати структуру безпеки в Європі та відновити сфери впливу, які повністю застаріли. Щодо критики на адресу Берліну стосовно можливості запровадження санкцій проти Росії Ж.Боррель повідомив, що усі члени ЄС є надійними партнерами.