ЄС: ембарго на постачання зброї сирійським повстанцям скасовано
27 травня 2013 року переговори міністрів закордонних справ Європейського Союзу щодо продовження терміну дії ембарго країн Євросоюзу на поставки зброї до Сирії виявились суперечливими. Великобританія та Франція спромоглись заблокувати автоматичне продовження ембарго ще на місяць, проти чого особливо активно виступають Австрія і Швеція.
Відтак термін дії попереднього ембарго автоматично завершується 31 травня опівночі, однак Європейський Союз утримається від постачання зброї до 1 серпня 2013 року. Дію фінансових та економічних санкцій продовжено на рік. Водночас, ЄС не має спільної позиції щодо постачання зброї повстанцям напередодні міжнародної конференції щодо Сирії «Женева-2», оскільки група країн на чолі із Австрією та Швецією вважають доречним зберегти ембарго на постачання зброї. Як наслідок, міністри ухвалили рішення, що конкретні держави-члени ЄС можуть діяти в цьому питанні на свій розсуд. Бельгія та Італія при цьому оголосили про те, що і надалі не будуть постачати зброю повстанцям, оскільки не вбачають гарантій у належному застосуванні зброї в Сирії.
План з 5 пунктів відновлення економіки України

Пенні Пріцкер
1) Оснащення України міжміністерським потенціалом планування з міжнародними планувальниками, менеджерами проектів та інженерами для підтримки державних службовців у наданні стратегічного керівництва та сполучної тканини для міжнародної спільноти донорів та приватного сектору.
Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів
Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.
Ми не маємо європейської армії…

Жозеф Доль ( Joseph Daul), Голова Європейської народної партії в Європарламенті
Голова найбільшої політичної групи Європарламенту «Європейська народна партія» Джозеф Доль висловив своє розчарування тим, що на разі ніхто не має впевненості з приводу подальшого розвитку ситуації в Україні.