США: оцінка шансів для України підписати Угоду про асоціацію

15 Jun, 2013 | |

 10 червня 2013 року на сайті впливового американського політологічного центру «Інститут Брукінгза» розміщено статтю відомого експерта, колишнього Посла США в Україні Стівена ПАЙФЕРА під назвою «Україна: Янукович, Тимошенко і Європа - знову», в якій автор вказує на невирішеність питання звільнення Юлії ТИМОШЕНКО, яке є необхідною передумовою для успішного завершення процесу підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС. Американський експерт зазначає, що, хоча серед європейських країн сьогодні немає консенсусу з приводу необхідності помилування Юлії ТИМОШЕНКО, їх більшість, в першу чергу Франція та Німеччина вимагають дій у цьому напрямку.

 

Американський експерт переконаний у тому, що лише звільнення лідера опозиції може забезпечити асоціацію України з ЄС.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія".

Тріумф Зеленського

Tor Bukkvoll
Tor Bukkvoll
старший науковий співробітник Норвезького відділу оборонних досліджень

Звичайно, занадто рано говорити, чи буде вибір Володимира Зеленського президентом для України гарним. Якби Порошенко виграв, ми б очікували продовження частинних реформ, які ми бачили за останні п'ять років. Але Зеленський є абсолютно новим для української політичної сцени.

Допомога для України буде

Джон Кірбі
Джон Кірбі
Координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США

Питання: «Яким є рівень пріоритетності щодо ухвалення пакетів допомоги Україні й Ізраїлю?», Відповідь Дж.Кірбі: