Уберечь Юлю. Миссия выполнима?

Protect Yulia. Is mission possible?
12 Sep, 2013

Информация о смерти бывшего руководителя управления Киевской городской государственной администрации Светланы МАКЕЕВОЙ, которая в 2011 году на протяжении нескольких месяцев делила камеру в Лукяновском следственном изоляторе с бывшем Премьер-министром Украины Юлиею ТИМОШЕНКО, подтверждает очень опасную тенденцию: Россия, возможно, готовит провокации в отношении Украины, которые могут сорвать подписание в ноябре этого года Соглашения об ассоциации с Европейским Союзом.

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»
15 Jul, 2013

-Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.

США: оцінка шансів для України підписати Угоду про асоціацію

15 Jun, 2013

 10 червня 2013 року на сайті впливового американського політологічного центру «Інститут Брукінгза» розміщено статтю відомого експерта, колишнього Посла США в Україні Стівена ПАЙФЕРА під назвою «Україна: Янукович, Тимошенко і Європа - знову», в якій автор вказує на невирішеність питання звільнення Юлії ТИМОШЕНКО, яке є необхідною передумовою для успішного завершення процесу підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС. Американський експерт зазначає, що, хоча серед європейських країн сьогодні немає консенсусу з приводу необхідності помилування Юлії ТИМОШЕНКО, їх більшість, в першу чергу Франція та Німеччина вимагають дій у цьому напрямку.

 

Эксперты Совета Европы в 2013 году посетят украинские тюрьмы

28 Nov, 2012

В 2013 году Европейский комитет по предупреждению пыток и бесчеловечного или унижающего достоинство обращения или наказания (ЕКПП) планирует изучить в рамках программы плановых посещений обращение с лицами, лишенными свободы, в следующих десяти странах: Бельгия, Венгрия, Греция, Кипр, Польша, Сан-Марино, Словакия, Турция, Черногория и Украина.

 

«Справа Тимошенко» допомогла Росії та Німеччині реалізувати «Північний потік»

05 Sep, 2012

 

Німеччина відіграє особливу роль у справі колишнього Прем’єр-міністра України Юлії ТИМОШЕНКО.

Загальновідомо, що Берлін займає особливо активну позицію у справі колишнього Прем’єр-міністра України, виступаючи найбільш активним адвокатом Юлії Тимошенко в таких європейських інституціях, як Європейський Союз, Європейський Парламент та Рада Європи.

Справа «Тимошенко проти України». Сценарії розвитку

29 Aug, 2012

Малоймовірним є те, що Європейський суд з прав людини у рішенні справи «Тимошенко проти України» зобов’яже Україну звільнити з в’язниці колишнього Прем’єр-міністра Юлію Тимошенко. Однак така можливість продовжує існувати.

Члени Комітету Ради Європи з питань запобігання тортурам можуть приїхати в Україну вже ближчим часом

11 Nov, 2011

Група «Geostrategy” продовжує фіксувати активність міжнародних інституцій щодо справи колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко. При цьому аналітики групи вважають, що рівень уваги до цього питання з боку Європейського Союзу та Ради Європи продовжує залишатися високою і ближчим часом навряд чи спаде.

Дане проблемне питання вже розглядалося групою у широкому міжнародному аспекті.

ДИВИСЬ:  Політичні наслідки тиску країн Заходу на Україну.

ТРИ причини, чому ЄС до кінця року підпише з Україною Угоду про асоціацію

24 Oct, 2011
З урахуванням основних стратегічних переваг, які, у разі підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейський Союз, отримають обидві сторони, аналітична група «Geostrategy» дійшла висновку, що існують три геополітичні причини, чому Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом буде підписана та парафована у грудні 2011 року під час проведення П’ятнадцятого саміту Україна – Європейський Союз.
 

Політичні наслідки тиску країн Заходу на Україну

19 Sep, 2011

Аналітична група «Geostrategy» розглянула довгострокові зовнішньополітичні наслідки здійснення країнами Європейського Союзу та Сполученими Штатами тиску на керівництво України у зв’язку із судовою справою проти колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко. Особливо актуальним це питання стало у світлі останнього тижня, коли європейські політики у Страсбурзі та Ялті неодноразово пов’язували підписання Угоди про асоціацію із нормалізацією внутрішньополітичної ситуації в Україні.

«Газова справа» Тимошенко: хто і чому грає ззовні?

29 Aug, 2011

Висунення звинувачень колишньому Прем’єр-міністру Юлії Тимошенко саме у  порушенні процедури підписання Угоди про постачання російського газу в Україну на період 2009 – 2019 років є частиною багатоходової комбінації, спланованої ззовні. Її мета - переформатувати розклад сил на європейському енергетичному ринку, а також вплинути на перебіг президентської виборчої кампанії в Росії у 2012 році.