ЄС: ухвалено рішення утримуватись до 1 серпня від поставок зброї сирійським опозиціонерам

20 Jun, 2013 | |

 Рада Європейського Союзу у закордонних справах ухвалила рішення про те, що поставки зброю ЄС сирійським опозиціонерам будуть базуватись на суворих критеріях. Про це заявив офіційний представник Високого представника ЄС Кетрін ЕШТОН. За його словами, такі поставки будуть мати на меті тільки захист населення та повинні відповідати кодексу поведінки при експорті зброї, а рішення про поставки повинно розглядатися в кожному конкретному випадку. Одночасно, ЄС вирішив утримуватись він поставок зброї сирійським повстанцям до 1 серпня 2013 року, коли позиція ЄС з цього питання буде переглядатися на Раді ЄС після доповіді Кетрін ЕШТОН та консультацій із Генеральним секретарем ООН.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону

Єнс Столтенберг
Єнс Столтенберг
Генсек НАТО

НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону, і тому активно вивчає плани збільшення власних сил у Східній Європі у відповідь на «нову норму» російської агресії, погроз і примусу.

США з імпортера стали експортером газу

Френк Веррастро
Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон

Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон

Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз

Alireza Nader
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь