В Росії створюються передумови для глибинних політичних перетворень

19 Nov, 2011 | |

У вересні 2011 року Російська Федерація посіла перше серед країни Європи місце за кількістю інтернет-користувачів, яке до останнього часу займала Федеративна Республіка Німеччина.
Так, станом на кінець вересня 2011 року у Росії було зареєстровано 50 мільйонів 810 тисяч інтернет-користувачів, у той час як в Німеччині – 50 мільйонів 139 тисяч, у Франції – 42 мільйони 349 тисяч, у Великій Британії – 37 мільйонів 197 тисяч. Такі дані наводяться європейською дослідницькою компанією ComScore.
Україна, за попередніми оцінками, має близько 13 мільйонів інтернет-користувачів, причому близько 34% проживають у містах з населенням до 50 тисяч громадян.
Очікується, що в сусідній Росії кількість інтернет-користувачів зростатиме у найближчі два роки на 3-5% щороку. Інтернет-послуги на сьогодні забезпечують переважно невеликі приватні компанії, однак уся необхідна для розвитку інтернету інфраструктура продовжує контролюватися державною монополією «Связьінвест». Бездротовий зв'язок поки що залишається в Росії винятком, а не правилом.
Група «Geostrategy» вважає, що за цих умов в російському суспільстві активно визріває процес формування нового електорального поля, яке буде більшою мірою орієнтовано на західні демократичні цінності. Це призведе до того, що результати наступних після 2012 року президентських та парламентських виборів будуть не настільки прогнозованими, як сьогодні.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Росіяни не будуть дотримуватися угод

Ельмар Брок
Ельмар Брок, депутат ХДС

Депутат від  ХДС Ельмар Брок не вірить Путіну в питанні трубопроводу по дну  Балтійського моря "Північний потік 2": "Росіяни не будуть дотримуватися своїх домовленостей: якщо буде побудовано " Північний потік 2 ", український транзит закриється.

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський:

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.