Facebook Inc: видалила облікові записи повязані з Іраном, Росією, Македонією та Косово

26 Mar, 2019

Facebook Inc заявила у вівторок, що видалила облікові записи повязані з Іраном, Росією, Македонією та Косово, посилаючись на те, що вони виступають "скоординованою неавтентичною поведінкою".

Всього було видалено 2632 сторінки, групи та облікові записи з Facebook та Instagram, пов'язаних з вищезазначеними країнами.

513 з цих облікових записів були пов'язані з Іраном, тоді як 1907 були пов'язані з Росією, повідомляє Facebook.

Згідно з заявою, облікові записи пов'язані з Росією, здебільшого були вилучені за розповсюдження спаму.

Північна Корея: в країні виникли проблеми з Інтернетом

23 Dec, 2014

Доступ Північної Кореї до інтернету поступово відновлюється після безпрецедентних перебоїв, які доходили до повного відключення, кажуть американські експерти.

Порушення доступу до мережі сталося через кілька днів по тому, як США звинуватили КНДР у кібератаці на кінокомпанію Sony Pictures.

Влада в Пхеньяні поки що не зробила жодних заяв із цього приводу.

В Росії створюються передумови для глибинних політичних перетворень

19 Nov, 2011

У вересні 2011 року Російська Федерація посіла перше серед країни Європи місце за кількістю інтернет-користувачів, яке до останнього часу займала Федеративна Республіка Німеччина.
Так, станом на кінець вересня 2011 року у Росії було зареєстровано 50 мільйонів 810 тисяч інтернет-користувачів, у той час як в Німеччині – 50 мільйонів 139 тисяч, у Франції – 42 мільйони 349 тисяч, у Великій Британії – 37 мільйонів 197 тисяч. Такі дані наводяться європейською дослідницькою компанією ComScore.