Брюссель: Європарламент готує резолюцію по Україні

30 Aug, 2013 | |

 28 серпня 2013 року в Брюсселі відбулося засідання Комітету у закордонних справах Європейського Парламенту, присвячене обговоренню політичних наслідків торговельної політики Росії щодо України та обміну думками з лідерами опозиційних фракцій Верховної Ради України Віталієм КЛИЧКОМ та Арсецієм ЯЦЕНЮКОМ з приводу ситуації в Україні.

У контексті проведеного слухання депутатами Європарламенту підготовлено проект резолюції щодо Європейської політики сусідства за співавторства Я.Саріуш-Вольського в частині України. Проект документа містить окремі критичні положення щодо ситуації в Україні та, водночас, включає рекомендацію Європарламенту парафувати або підписати угоди про асоціацію та прагнути швидкого набрання ними чинності, спочатку тимчасового, а потім у повному обсязі, до завершення повноважень Європейського Парламенту та Європейської Комісії нинішніх скликань за умови виконання всіх необхідних умов та вимог.

Перше обговорення проекту заплановане на 2 вересня 2013 року в Брюсселі під час засідання Комітету Європейського Парламенту у закордонних справах.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми повинні подвоїти нашу підтримку для України

Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу
Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу

Я вважаю, що ця стратегія повинна мати принаймні чотири компоненти: введення більш жорстких санкцій, зміцнення НАТО і наших союзників, демонструючи сильну підтримку для України, і протидія російській пропаганді.

Україна повинна швидше здійснювати реформи

Ольга ОЛІКЕР
Ольга ОЛІКЕР (Olga Oliker), старший аналітик Центру стратегічних та міжнародних досліджень (Center for Strategic and International Studies)
Профессор

Віце-президент США Джо Байден під час свого останнього візиту в Україну оголосив про наміри США виділити Україні додатково 120 млн. дол. допомоги на проведення економічних реформ та боротьбу із корупцією.

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У