Брюссель: Європарламент готує резолюцію по Україні

30 Aug, 2013 | |

 28 серпня 2013 року в Брюсселі відбулося засідання Комітету у закордонних справах Європейського Парламенту, присвячене обговоренню політичних наслідків торговельної політики Росії щодо України та обміну думками з лідерами опозиційних фракцій Верховної Ради України Віталієм КЛИЧКОМ та Арсецієм ЯЦЕНЮКОМ з приводу ситуації в Україні.

У контексті проведеного слухання депутатами Європарламенту підготовлено проект резолюції щодо Європейської політики сусідства за співавторства Я.Саріуш-Вольського в частині України. Проект документа містить окремі критичні положення щодо ситуації в Україні та, водночас, включає рекомендацію Європарламенту парафувати або підписати угоди про асоціацію та прагнути швидкого набрання ними чинності, спочатку тимчасового, а потім у повному обсязі, до завершення повноважень Європейського Парламенту та Європейської Комісії нинішніх скликань за умови виконання всіх необхідних умов та вимог.

Перше обговорення проекту заплановане на 2 вересня 2013 року в Брюсселі під час засідання Комітету Європейського Парламенту у закордонних справах.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії

Max Boot
Max Boot, старший аналітик з питань міжнародної безпеки, Рада з міжнародних відносин, США

 Після того, як Росія в 2014 році розпочала військову агресію проти України, виникло стійке відчуття того, що за Україною наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії.

Забезпечити припинення будівництва Північного потоку 2

Тед Круз
Тед Круз
сенатор США від штату Техас

"Північний потік 2 становить серйозну загрозу національній безпеці США та нашим європейським союзникам", - сказав сенатор Тед Круз. "Закон про захист енергетичної безпеки Європи буде протидіяти експансіонізму Росії, орієнтуючи

Геополітичні аспекти Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek)
Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek), депутат Європарламенту від Польщі, політична група «Європейська народна партія»

Ми добре розуміємо і усвідомлюємо всі геополітичні моменти, які беруть свій початок у минулому, в нашій історії. І ми повністю готові тісно співпрацювати з Україною на основі Угоди про асоціацію, включно із угодою про створення зони вільної торгівлі.