Брюссель: Європарламент готує резолюцію по Україні

30 Aug, 2013 | |

 28 серпня 2013 року в Брюсселі відбулося засідання Комітету у закордонних справах Європейського Парламенту, присвячене обговоренню політичних наслідків торговельної політики Росії щодо України та обміну думками з лідерами опозиційних фракцій Верховної Ради України Віталієм КЛИЧКОМ та Арсецієм ЯЦЕНЮКОМ з приводу ситуації в Україні.

У контексті проведеного слухання депутатами Європарламенту підготовлено проект резолюції щодо Європейської політики сусідства за співавторства Я.Саріуш-Вольського в частині України. Проект документа містить окремі критичні положення щодо ситуації в Україні та, водночас, включає рекомендацію Європарламенту парафувати або підписати угоди про асоціацію та прагнути швидкого набрання ними чинності, спочатку тимчасового, а потім у повному обсязі, до завершення повноважень Європейського Парламенту та Європейської Комісії нинішніх скликань за умови виконання всіх необхідних умов та вимог.

Перше обговорення проекту заплановане на 2 вересня 2013 року в Брюсселі під час засідання Комітету Європейського Парламенту у закордонних справах.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Скасувати санкції США в обмін на скорочення ядерного арсеналу РФ - це віддати Україну

Ельмар Брок
Ельмар Брок
Голова комітету з закордонних справ Європарламенту

Скасувати санкції проти Росії, запроваджені США у зв'язку з анексією Криму та агресією проти України, в обмін на скорочення Москвою її ядерного арсеналу означало б "угоду про продаж свободи іншої країни", вважає чинний голова комітету Європарламенту з закордонних справ, представник німецького Хри

Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Blake Clayton
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.

Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія".