Індія: прийнято закон щодо програми забезпечення майже безкоштовною їжею близько 800 мільйонів індійців.

03 Sep, 2013 | |

2 вересня в Індії прийнято закон щодо програми забезпечення майже безкоштовною їжею близько 800 мільйонів індійців. Законопроект отримав остаточне схвалення верхньої палати парламенту після 10 години дебатів.

Закон про Національну продовольчу безпеку дає 2/3 частині населення Індії право придбати 12 фунтів рису, пшениці, проса або інших злаків кожен місяць по ціні не більше ніж на 3 центи за фунт. Він також надає право на безкоштовну їжу для вагітних жінок, матерів-годувальниць та дітей віком до 6 років.

Уряд Індії планує витрати близько $ 18 мільярдів доларів (62 млн. т злаків) на рік, що робить урядову програму однією з найбільших подібних програм у світі.
Міністерство сільського господарства Індіє оцінило що фактичні витрати по програмі можуть бути як мінімум на 30% вище.
За деякими даними, до 30% продуктів харчування в Індії втрачається між фермою і споживачем через погані дороги, неправильне зберігання, корупцію та щурів.

Незважаючи на два десятиліття економічного зростання, Індія нічого не зробила для підняття рівня життя власних громадян, особливо це помітно порівнюючи з Китаєм. Індія в 2012 році потрапила до списку 15 країн з найбільшим рівнем голодуючого населення. Показники Індії гірші, ніж у Пакистану, Непалу, Судану та Малі, відповідно до даних вашингтонського Інституту продовольчої політики.

За власними оцінками індійського уряду, майже половина з усіх індійських дітей до п'яти років хронічно недоїдають.

Tags: Індія
ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Україна повинна швидше здійснювати реформи

Ольга ОЛІКЕР
Ольга ОЛІКЕР (Olga Oliker), старший аналітик Центру стратегічних та міжнародних досліджень (Center for Strategic and International Studies)
Профессор

Віце-президент США Джо Байден під час свого останнього візиту в Україну оголосив про наміри США виділити Україні додатково 120 млн. дол. допомоги на проведення економічних реформ та боротьбу із корупцією.

Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія".

Геополітичні аспекти Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek)
Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek), депутат Європарламенту від Польщі, політична група «Європейська народна партія»

Ми добре розуміємо і усвідомлюємо всі геополітичні моменти, які беруть свій початок у минулому, в нашій історії. І ми повністю готові тісно співпрацювати з Україною на основі Угоди про асоціацію, включно із угодою про створення зони вільної торгівлі.