Узбекистан: Китай готовий співпрацювати з Узбекистаном в військовій сфері

23 Sep, 2013 | |

Китай готовий працювати разом з Узбекистанськими партнерами над реалізацією домовленостей, досягнутих главами двох країн Сі Цзіньпіном і Ісламом Карімовим з метою вивести співробітництво між Збройними силами Китаю та Узбекистану на новий рівень.

Про це сказав напередодні член Держради КНР, глава військового відомства Чан Ваньцюань на зустрічі з міністром оборони Узбекистану Кабулом Бердиєвим, який перебуває з візитом в Китаї.

Чан Ваньцюань висловився також за активізацію співробітництва з Узбекистаном в областях військової освіти, спільних навчань та інших сферах.

Голова оборонного відомства Узбекистану позитивно оцінив вже досягнуті результати у двосторонній співпраці і висловив подяку керівництву Китаю за допомогу і підтримку, а також надію на більш активну співпрацю між збройними силами двох країн.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Україні треба реальна фінансова допомога

Роберт Кан (Robert Kahn)
Роберт Кан (Robert Kahn), старший фінансовий аналітик, Рада зовнішніх зносин, США

На фоні драматичних переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі, результати переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом відійшли на другий план. Однак важливим стало досягнення домовленості про виділення України кредиту МВФ на суму 17,5 млрд. дол. США.  

Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Blake Clayton
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.

Франція готова до переговорів з Путіним

Жан-Марк Эро
Жан-Марк Эро
Міністр закордонних справ Франції

Франція готова до переговорів з В.Путіним, однак жодного політичного рішення за участю Б.Асада не буде. Наразі необхідним є відновлення переговорів для забезпечення політичного переходу на основі резолюції 2254 Ради Безпеки ООН.