13 Jun, 2011

Найближчі 15 років роль США у світових процесах не зазнає негативних деформацій, хоча й залежатиме від розвитку процесів, перш за все у Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Разом з тим, перед США постане головне завдання – змінити сприйняття Америки міжнародною спільнотою з негативно-агресивного до позитивно-партнерського.
13.06.2011
12 Jun, 2011

На сьогоднішній день можна говорити про те, що у басейні Каспійського моря зосереджено близько 15% світових покладів нафти.
Оцінки, зроблені Міністерством енергетики США, говорять про існування покладів нафти у розмірі від 80 до 100 мільярдів барелів, інші вказують на наявність у басейні Каспійського моря покладів нафти в обсягах до 250 мільярдів барелів. Є також інформація про те, що обсяги покладів нафти у казахській частині Каспійського моря - близько 40 мільярдів барелів нафти, та російській - близько 80 мільярдів галонів нафти.
12.06.2011
06 Dec, 2023
Поки світ відволікається на війну на Близькому Сході та в Україні, в надсекретній політичній системі Китаю відбувається чистка, що має глибокі наслідки для світової економіки і навіть для перспектив миру в регіоні.
03 Nov, 2021
Представники Yahoo Inc. заявили, що все складніші умови ділового середовища в Китаї не дозволяють продовжувати там бізнес. Більшість сервісів Yahoo вже було заблоковано, але останні зміни в державній політиці, а саме розширення урядового контролю над технологічними компаніями, остаточно унеможливили будь-яку роботу, кажуть у компанії.
08 Jul, 2020
Росія і Китай ветували проект резолюції Ради Безпеки ООН про допомогу Сирії. Документ був внесений на розгляд Німеччиною і Бельгією.
Проект передбачає продовження механізму поставок гуманітарної допомоги майже 3 мільйонам сирійців безпосередньо через кордон з Туреччиною. За документом, гуманітарна допомога надходить до Сирії через два КПП на турецько-сирійському кордоні. Представники ООН активно використовують один з КПП і виступають за продовження терміну діючого механізму ще на рік.
30 Jun, 2020
Червень 2020 року став місяцем, багатим на дискусії про відносини із Китаєм двох глобальних гравців – США і Європейського Союзу. Аналітики групи Geostrategy проаналізували результати міжнародних зустрічей / самітів, на яких звучала китайська тема і дійшли висновку, що світ опинився на порозі початку глобальної торговельної війни із цією країною. Залишається великим питання, яку сторону у глобальному протистоянні займе Україна. Проте вже на цьому етапі зрозуміло, що Києву залишитися нейтральним буде надзвичайно складно.
26 Jun, 2020
Росію та Китай чекає ізоляція в ООН, якщо вони продовжать блокувати в Радбезі проекти резолюції США про ембарго зброї для Ірану. Про це заявив спецпредставник США по Ірану Брайан Хук.
Він підкреслив, що між Москвою і Пекіном та міжнародним співтовариством наростають суперечності.
«Росія і Китай були ізольовані в МАГАТЕ, а тепер будуть ізольовані і в Раді Безпеки ООН, якщо продовжать шлях антиутопії», - заявив Хук.
19 Jun, 2020
За повідомленнями, у сутичці використовували бити та бамбукові палиці з цвяхами. Постраждалі військові могли зазнати обморожень - інцидент стався високо в горах.
Представник МЗС Індії Анураг Срівастава заявив, що сутичка виникла через "спробу китайської сторони односторонньо змінити статус-кво" на кордоні.
Китай натомість звинуватив індійських військових у переході кордону.
17 Jun, 2020
У Гонконзі напруженість зростає через рішення правлячого органу Китаю - Національного народного конгресу (NPC), уповноважуючи його постійний комітет розробити проект закону про національну безпеку для Гонконгу. Рішення, розроблене таємно, відбувається без будь-яких консультацій, будь-яких дебатів з лідерами Гонконгу або його урядом і швидше за все, стане законом найближчим часом.
Китай: супутникові знімки кажуть правду про COVID-19
admin
16 Jun, 2020
Наочні зміни у русі транспорту біля лікарень в Ухані від серпня 2019 року дозволяють припускати, що коронавірус поширився цим китайським містом до того, як про це стало відомо.
Такими є висновки дослідників з Гарвардського університету, які вивчали фото з супутників, що свідчать про активізацію руху транспорту біля лікарень у китайському місті Ухань від серпня до грудня минулого року.
Піки руху збігаються у часі з активним пошуком в інтернеті інформації щодо таких симптомів, як кашель та діарея.
Китай
, 
COVID-19