Казахстан, Китай: у травні поточного року президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв з державним візитом відвідає Китай

07 Mar, 2014 | |

У травні поточного року президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв з державним візитом відвідає Китай, повідомляє прес-служба МЗС РК.

"У міністерстві закордонних справ Казахстану відбулася зустріч глави МЗС РК Єрлана Идрисова із заступником міністра закордонних справ КНР Чен Гопін", - йдеться в прес-релізі відомства.

Основною темою переговорів стала підготовка майбутнього державного візиту президента РК Нурсултана Назарбаєва в КНР в травні 2014 року, а також участь казахстанської делегації в роботі Боаоського азіатського форуму в квітні поточного року та офіційний візит міністра закордонних справ РК Єрлана Идрисова в КНР у другій половині нинішнього місяця .

"В ході зустрічі також були обговорені актуальні питання міжнародного порядку денного, включаючи ситуацію, що склалася в Україні ", - наголошується в повідомленні.

Зустріч відбулася в рамках турне Чен Гопін по закордонних країнах з метою консультацій щодо ситуації в Україні . Раніше він відвідав Київ, Мінськ і Москву.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії

Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі:

Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Blake Clayton
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.

Росіяни не будуть дотримуватися угод

Ельмар Брок
Ельмар Брок, депутат ХДС

Депутат від  ХДС Ельмар Брок не вірить Путіну в питанні трубопроводу по дну  Балтійського моря "Північний потік 2": "Росіяни не будуть дотримуватися своїх домовленостей: якщо буде побудовано " Північний потік 2 ", український транзит закриється.