Росія: розмова Путіна з народом відбудеться наступного тижня

08 Apr, 2014 | |

 Президент Росії Володимир Путін, за даними російської преси, проведе телевізійну "пряму лінію" і відповість на питання громадян 17 квітня. Головною темою, як очікується, буде Крим та ситуація в Україні.

Повідомлення про черговий, вже тринадцятий щорічний сеанс спілкування з народом Кремль цього разу видав у формі "витоку" від анонімного представника адміністрації президента через газети "Известия" та "Коммерсантъ". Крім того, газети посилаються на джерела телеканалів, які організовують трансляцію "прямої лінії".

За даними "Коммерсанта", "пряма лінія" розпочнеться опівдні 17 квітня. Транслювати її будуть щонайменше три телеканали і три державні радіостанції. Прийом запитань Путіну по телефону та електронною поштою розпочнеться 10 квітня.

"Головною темою має стати возз'єднання Криму з Росією, а сам півострів буде однією з точок прямих включень", - пише " Коммерсантъ".

 

Формат той самий

"Известия" стверджують, що "пряма лінія" проходитиме у тому ж форматі, що і попередня. Студію влаштують в Гостинному дворі в Москві. Буде кілька сотень гостей, і президент буде відповідати на питання цих гостей, громадян, зібраних біля точок прямого включення в різних куточках країни, а також на питання, задані по телефону та електронною поштою.

"Пряма лінія", в ході якої Володимир Путін відповідав на запитання громадян, проводилася щороку з грудня 2001 року.

У 2012 році грудневу "пряму лінію" скасували, і з минулого року її вирішено проводити в квітні.

Прес-секретар президента Дмитро Пєсков тоді пояснив, що пан Путін не відмовляється від телемостів, а просто, враховуючи кліматичні умови, "пряма лінія" проводитиметься в теплий сезон, а не тоді, коли відмерзають вуха і ноги.

Рік тому спілкування Володимира Путіна з росіянами тривало чотири з половиною години.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз

Alireza Nader
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь

Розмови про надання Україні зброї не повинні припинятися

Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich)
Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich), старший аналітик Ради зовнішніх зносин, США

В якому б форматі не проводилися дебати про те, чи треба Сполученим Штатам Америки надавати летальну зброю Україні для зупинення російської військової агресії на Сході країни, сам факт таких розмов вже позитивно впливає на дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.

Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі

Сергій Даниленко
Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
analytics@geostrategy.ua

Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот: