Україна, Німеччина: президентські вибори в Україні вирішують все

13 May, 2014 | |

 Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр під час свого візиту до Києва в вівторок, 13 травня, підкреслив "вирішальну роль" президентських виборів 25 травня для вирішення конфлікту в державі. На його думку, вкрай важливою є якомога вища явка громадян на цих виборах.

"Ми всі підтримуємо ваші зусилля і ваш підхід із організації в Україні діалогу як на загальнодержавному, так і на регіональному рівні. Я сподіваюся, що в таких умовах вдасться вжити подальших заходів для звільнення захоплених приміщень, а також поступово роззброїти нелегальні військові формування і групи, досягти звільнення всіх", - сказав Штайнмаєр на брифінгу з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком в аеропорту "Бориспіль"

Український прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив після зустрічі зі Штайнмаєром, що ключ до стабілізації на Сході України знаходиться "не в Києві, а в Москві". За його словами, як тільки Росія припинить підтримувати сепаратистів і терористів, ситуація заспокоїться. На міжнародному рівні український уряд прагне вести переговори, як і раніше, за участі представників Євросоюзу, США та Росії.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Росіяни не будуть дотримуватися угод

Ельмар Брок
Ельмар Брок, депутат ХДС

Депутат від  ХДС Ельмар Брок не вірить Путіну в питанні трубопроводу по дну  Балтійського моря "Північний потік 2": "Росіяни не будуть дотримуватися своїх домовленостей: якщо буде побудовано " Північний потік 2 ", український транзит закриється.

Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален
Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів

Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У