Україна, Німеччина: президентські вибори в Україні вирішують все
Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр під час свого візиту до Києва в вівторок, 13 травня, підкреслив "вирішальну роль" президентських виборів 25 травня для вирішення конфлікту в державі. На його думку, вкрай важливою є якомога вища явка громадян на цих виборах.
"Ми всі підтримуємо ваші зусилля і ваш підхід із організації в Україні діалогу як на загальнодержавному, так і на регіональному рівні. Я сподіваюся, що в таких умовах вдасться вжити подальших заходів для звільнення захоплених приміщень, а також поступово роззброїти нелегальні військові формування і групи, досягти звільнення всіх", - сказав Штайнмаєр на брифінгу з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком в аеропорту "Бориспіль"
Український прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив після зустрічі зі Штайнмаєром, що ключ до стабілізації на Сході України знаходиться "не в Києві, а в Москві". За його словами, як тільки Росія припинить підтримувати сепаратистів і терористів, ситуація заспокоїться. На міжнародному рівні український уряд прагне вести переговори, як і раніше, за участі представників Євросоюзу, США та Росії.
Наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії

Max Boot, старший аналітик з питань міжнародної безпеки, Рада з міжнародних відносин, США
Після того, як Росія в 2014 році розпочала військову агресію проти України, виникло стійке відчуття того, що за Україною наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії.
Україна повинна швидше здійснювати реформи

Ольга ОЛІКЕР (Olga Oliker), старший аналітик Центру стратегічних та міжнародних досліджень (Center for Strategic and International Studies)
Віце-президент США Джо Байден під час свого останнього візиту в Україну оголосив про наміри США виділити Україні додатково 120 млн. дол. допомоги на проведення економічних реформ та боротьбу із корупцією.
Надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Павел Коваль (Paweł Robert Kowal) Голова делегації Європарламенту до Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна»
- Чи керуються євродепутати у своїх дискусіях щодо України і геополітичними підходами, зокрема думкою про те, що надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?