Чи можливі санкції проти українських політиків гомофобів?

16 Sep, 2013 | Марійе КОРНЕЛІССЕН | депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс»
Марійе КОРНЕЛІССЕН

Марійе КОРНЕЛІССЕН, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс» про санкції проти українських політиків-гомофобів:

Представники офіційної влади в Україні поводять себе так, ніби сексуальних меншин у країні просто не існує. Хоча, разом із цим, українська влада намагається виглядати гарно в очах міжнародних партнерів. Але тут, в Європі, українських політиків дуже складно назвати друзями гей-спільноти.

Мені здається, що Київ намагається підтримувати своєрідну рівновагу: не дратувати почуття віруючих чи консервативно налаштованих людей і, водночас, демонструвати повагу до прав ЛГБТ. Але цей шлях важко назвати легким, адже така рівновага дуже хистка і втримати її надзвичайно складно.

Ті ж українські політики, які нехтують правами представників ЛГБТ і просувають ідею прийняття закону про заборону так званої пропаганди гомосексуалізму, повинні усвідомлювати: наслідком їхніх дій може стати відмова у в’їзній візі на територію країн ЄС.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock)
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?

Путін висуває вимоги, які, як він знає, ніколи не будуть виконані

Норберт Реттген
Норберт Реттген
Голова Комітету Бундестагу зі зовнішньої політики

Путін висуває вимоги до НАТО, які, як він знає, ніколи не будуть виконані. Чому? Він доручив Лаврову пояснити, що Польща, країни Балтії та Україна є «осиротілими територіями», націленими на НАТО. Чому?

Традиційна зброя знову стає головною у конфліктах

Borrell
Жозеп Боррель
Високий представник ЄС

Широкомасштабне вторгнення росії в Україна нагадало державам-членам Європейського Союзу про критичну важливість мати на своєму балансі достатню кількість традиційного озброєння. Зокрема, мова йде про танки, артилерію та снаряди.