ООН: заступником Генерального секретаря з антитероризму став російський дипломат
Організація Об'єднаних Націй в середу оголосила про призначення першого керівника антитерористичного управління. Ним став російський дипломат Володимир Воронков.
Ця позиція була створена Генеральним секретарем ООН Антоніо Гутеррешем щоб активізувати зусилля по боротьбі з тероризмом, які були розподілені між кількома установами ООН.
«Я вважаю, що у нас є проблема координації 38 суб'єктів, які діють в рамках угоди ООН з боротьби з тероризмом, тому є сенс мати спеціальний офіс з відповідальною особою" сказав на прес-конференції у вівторок Гутерреш.
Воронков є представником Росії в міжнародних організаціях ООН у Відні з 2011 року.
Призначення підніме значення Росії в міжнародній боротьбі з тероризмом та в ООН, де Воронков буде заступником Генерального секретаря.
Воронков «буде забезпечувати стратегічне керівництво зусиль Організації Об'єднаних Націй по боротьбі з тероризмом, брати участь в процесі прийняття рішень Організацією Об'єднаних Націй», сказав прес-секретар ООН Фархан Хак в оголошенні про призначення.
Воронков народився в 1953 році, служив заступником російського посла в Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) в період з 2005 по 2008 рр.
Він також працював в посольстві РФ в Польщі і був директором департаменту європейського співробітництва в МЗС Росії в Москві, де почав свою кар'єру в 1989 році.
Випускник МГУ, Воронков вільно говорить англійською і польською мовами.
Генеральна Асамблея ООН минулого тижня схвалила створення нового офісу ООН з боротьби з тероризмом.
Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США
Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У
Надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Павел Коваль (Paweł Robert Kowal) Голова делегації Європарламенту до Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна»
- Чи керуються євродепутати у своїх дискусіях щодо України і геополітичними підходами, зокрема думкою про те, що надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?
США та Німеччина: триває важкий пошук позиції по Україні

Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради
Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради