Франція готова до переговорів з Путіним
Франція готова до переговорів з В.Путіним, однак жодного політичного рішення за участю Б.Асада не буде. Наразі необхідним є відновлення переговорів для забезпечення політичного переходу на основі резолюції 2254 Ради Безпеки ООН. Це єдиний шлях, який дозволить Сирії відновити свою єдність, забезпечуючи при цьому захист меншин. Такі політичні зміни не можуть бути здійснені з Б.Асадом при владі.
Важливим є забезпечення присутності спостерігачів ООН під час евакуації мирного населення та опозиціонерів з Алепо.Франція і Європа повинні дотримуватися чіткої та жорсткої позиції по відношенню до Росії, продовжуючи вести з нею діалог. При цьому, діалог з В.Путіним не означає згоди з його позицією.
Політика «випаленої землі», яку Росія втілила в Чечні, є неприйнятною. Якщо Росія й надалі її дотримуватиметься, то вона буде нести моральну відповідальність та політичний, фінансовий і військовий тягар, який швидко перетвориться на справжню трясовину, як це було в Афганістані в 1980-х роках.
Франція надасть фінансову допомогу для відбудови Сирії тільки за умови запуску передачі реальної передачі влади. Неприйнятною є позиція Ф.Фійона та деяких його соратників щодо того, що єдиною можливою альтернативою для вирішення сирійської кризи є союз з Б.Асадом.
США та Великобританія не долучилися до сил коаліції у 2013 році, після того, як Б.Асадом було порушено червону лінію щодо використання хімічної зброї. Це, в результаті, призвело до перемоги Б.Асада.
Україна має чим захищатися
Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США
Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.
Наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії
Max Boot, старший аналітик з питань міжнародної безпеки, Рада з міжнародних відносин, США
Після того, як Росія в 2014 році розпочала військову агресію проти України, виникло стійке відчуття того, що за Україною наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії.
США потребують більш активної участі в подіях в Україні
Річард ХААС (Richard Haass), президент Ради зовнішніх зносин, США (Council on Foreign Relations)
Сполучені Штати з моменту виникнення напруги у Східних регіонах України системно працюють над тим, щоб запровадити проти Росія санкції, оскільки вона відіграє ключову роль у дестабілізації ситуації в регіоні. Поки що важко передбачити, чим може закінчитися конфлікт на Сході України.