США: адміністрація прагне збільшити ядерний арсенал
Президент США Дональд Трамп заявив що хоче збільшити ядерний арсенал США. За його словами,Сполучені Штати "відстали" у своїх ядерних можливостях.
Трамп заявив, що вважає угоду з Росією про скорочення і обмеження стратегічного наступальногоозброєння, відому як СНО-ІІІ, "односторонньою".
"Це одна погана угода, яку уклала наша країна - що СНО, що угода з Іраном… Ми почнемо укладати хороші угоди", - заявив він.
"Я перший, хто хотів би бачити усіх - щоб ні в кого не було ядерного [озброєння]. Але ми ніколи не будемо відставати від жодної крани, ми ніколи не будемо відставати у ядерному потенціалі", - сказав він.
Пан Трамп і раніше заявляв про своє бажання збільшити ядерний потенціал США, проте це перша таказаява з часів його інавгурації.
Американський президент також заявив, що Росія порушує угоду від 1987 року, яка забороняє двомкраїнам випробування ракет малої та середньої дальності.
Трамп додав, що збирається обговорити ці питання із президентом РФ Володимиром Путіним, "якщо таколи ми зустрінемося". Він додав, що поки що така зустріч не запланована.
Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз

Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND
Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь
Джихадизм у Казахстані як частина глобальної терористичної мережі

Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон Гордон Ган представив аналітичну доповідь на тему: ДЖИХАДИЗМ В КАЗАХСТАНЕ, КАК ЧАСТЬ ГЛОБАЛЬНОЙ ТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ СЕТИ
Традиційна зброя знову стає головною у конфліктах

Жозеп Боррель
Широкомасштабне вторгнення росії в Україна нагадало державам-членам Європейського Союзу про критичну важливість мати на своєму балансі достатню кількість традиційного озброєння. Зокрема, мова йде про танки, артилерію та снаряди.