США: є труднощі з призначенням керівництва в Адміністрації

08 Feb, 2017 | |

Президент США Дональд Трамп звинуватив конгресменів-демократів у створенні перешкод для роботи його адміністрації.

"Ганьба, що мій повний кабінет міністрів досі не на місці, це найдовша подібна затримка в історії нашої країни. Перешкоди з боку демократів!" - Написав він у Twitter.

Майже через три тижні після інавгурації Трампа конгрес схвалив лише шість з 21 кандидатів в адміністрації на керівні посади.

Більшість кандидатур досі чекають розгляд сенату.

Трамп написав свій обурений твіт через кілька годин після того, як сенат майже добу обговорював затвердження Бетсі Девос міністром освіти. Це сталося не зважаючи на критику з боку громадськості та опір демократів.

Свої пости вже зайняли міністр оборони, внутрішньої безпеки, транспорту, освіти, а також держсекретар і постійний представник при ООН.

Раніше Трамп уже скаржився на те, що схвалення його кандидатів затягується. 30 січня ц.р. на сайті Білого дому з'явилася таблиця, де порівнювалися терміни схвалення кандидатів на керівні посади пана Трампа і його попередників - Барака Обами і Джорджа Буша-молодшого.

На 11 день президентства пана Обами не затвердили сім кандидатів, на 11 день Буша - чотири.

 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Павел Коваль (Paweł Robert Kowal)
Павел Коваль (Paweł Robert Kowal) Голова делегації Європарламенту до Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна»

- Чи керуються євродепутати у своїх дискусіях щодо України і геополітичними підходами, зокрема думкою про те, що надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.

Путін забезпечив виживання режиму Асада

Джон Маккейн
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.