США: є труднощі з призначенням керівництва в Адміністрації

08 Feb, 2017 | |

Президент США Дональд Трамп звинуватив конгресменів-демократів у створенні перешкод для роботи його адміністрації.

"Ганьба, що мій повний кабінет міністрів досі не на місці, це найдовша подібна затримка в історії нашої країни. Перешкоди з боку демократів!" - Написав він у Twitter.

Майже через три тижні після інавгурації Трампа конгрес схвалив лише шість з 21 кандидатів в адміністрації на керівні посади.

Більшість кандидатур досі чекають розгляд сенату.

Трамп написав свій обурений твіт через кілька годин після того, як сенат майже добу обговорював затвердження Бетсі Девос міністром освіти. Це сталося не зважаючи на критику з боку громадськості та опір демократів.

Свої пости вже зайняли міністр оборони, внутрішньої безпеки, транспорту, освіти, а також держсекретар і постійний представник при ООН.

Раніше Трамп уже скаржився на те, що схвалення його кандидатів затягується. 30 січня ц.р. на сайті Білого дому з'явилася таблиця, де порівнювалися терміни схвалення кандидатів на керівні посади пана Трампа і його попередників - Барака Обами і Джорджа Буша-молодшого.

На 11 день президентства пана Обами не затвердили сім кандидатів, на 11 день Буша - чотири.

 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми не маємо європейської армії…

Жозеф Доль ( Joseph Daul)
Жозеф Доль ( Joseph Daul), Голова Європейської народної партії в Європарламенті

Голова найбільшої політичної групи Європарламенту «Європейська народна партія» Джозеф Доль висловив своє розчарування тим, що на разі ніхто не має впевненості з приводу подальшого розвитку ситуації в Україні.

Румунія проти додаткових передумов для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Адріан Северин (Adrian Severin)
Адріан Северин (Adrian Severin), депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія)

Адріан Северин, депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія), про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом:

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій