США: є труднощі з призначенням керівництва в Адміністрації

08 Feb, 2017 | |

Президент США Дональд Трамп звинуватив конгресменів-демократів у створенні перешкод для роботи його адміністрації.

"Ганьба, що мій повний кабінет міністрів досі не на місці, це найдовша подібна затримка в історії нашої країни. Перешкоди з боку демократів!" - Написав він у Twitter.

Майже через три тижні після інавгурації Трампа конгрес схвалив лише шість з 21 кандидатів в адміністрації на керівні посади.

Більшість кандидатур досі чекають розгляд сенату.

Трамп написав свій обурений твіт через кілька годин після того, як сенат майже добу обговорював затвердження Бетсі Девос міністром освіти. Це сталося не зважаючи на критику з боку громадськості та опір демократів.

Свої пости вже зайняли міністр оборони, внутрішньої безпеки, транспорту, освіти, а також держсекретар і постійний представник при ООН.

Раніше Трамп уже скаржився на те, що схвалення його кандидатів затягується. 30 січня ц.р. на сайті Білого дому з'явилася таблиця, де порівнювалися терміни схвалення кандидатів на керівні посади пана Трампа і його попередників - Барака Обами і Джорджа Буша-молодшого.

На 11 день президентства пана Обами не затвердили сім кандидатів, на 11 день Буша - чотири.

 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Конгрес має надати фінансову підтримку Україні

Бен Кардін
Бен Кардін
Сенатор США, Голова Комітету з закордонних справ Сенату

Сенатор Кардін заявив, що у той час, як багато американських сімей в родинному колі святкували День подяки, ук

Чи відходить Україна «на другий план»?

Джеймс Девіс
Джеймс Девіс Професор-міжнародник із Університету Санкт-Галлена

На нещодавній Мюнхенській конференції з безпеки "українське питання" опинилося в "другому ешелоні" проблем - головними темами все ж стали нова політика США за президента Трампа та міжнародний тероризм.

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У