План з 5 пунктів відновлення економіки України

07 Aug, 2024 | Пенні Пріцкер | Спеціальний представник США з питань економічного відновлення України
Пенні Пріцкер

1) Оснащення України міжміністерським потенціалом планування з міжнародними планувальниками, менеджерами проектів та інженерами для підтримки державних службовців у наданні стратегічного керівництва та сполучної тканини для міжнародної спільноти донорів та приватного сектору.

2) Прискорення -- разом зі Світовим банком, ЄІБ та іншими -- щоб розширити список готових проектів з десятка до сотні.

3) Поглиблення порядку денного реформ і боротьба з корупцією, особливо в таких сферах, як митниця, що дозволить вкладати гроші в національну скарбницю України та створюватиме більш надійне середовище для інвесторів.

4) Маршалінговий капітал. Це означає гроші, страхування, банківську справу та капітал. Зокрема, це означає прискорення випуску облігацій під заставу російських суверенних активів.

5) Повернення українських біженців, внутрішньо переміщених осіб та ветеранів додому, навчання та повернення до роботи. Це також означає зробити групу G7+ для відновлення України «економічним форматом Рамштайн», яким вона мала бути. У сукупності це елементи, які повинні почати економічне відновлення України ЗАРАЗ.

https://x.com/SpecRepUkraine/status/1820908020899233939

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Румунія проти додаткових передумов для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Адріан Северин (Adrian Severin)
Адріан Северин (Adrian Severin), депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія)

Адріан Северин, депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія), про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом:

Чи відходить Україна «на другий план»?

Джеймс Девіс
Джеймс Девіс Професор-міжнародник із Університету Санкт-Галлена

На нещодавній Мюнхенській конференції з безпеки "українське питання" опинилося в "другому ешелоні" проблем - головними темами все ж стали нова політика США за президента Трампа та міжнародний тероризм.

Надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Павел Коваль (Paweł Robert Kowal)
Павел Коваль (Paweł Robert Kowal) Голова делегації Європарламенту до Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна»

- Чи керуються євродепутати у своїх дискусіях щодо України і геополітичними підходами, зокрема думкою про те, що надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?