План з 5 пунктів відновлення економіки України

07 Aug, 2024 | Пенні Пріцкер | Спеціальний представник США з питань економічного відновлення України
Пенні Пріцкер

1) Оснащення України міжміністерським потенціалом планування з міжнародними планувальниками, менеджерами проектів та інженерами для підтримки державних службовців у наданні стратегічного керівництва та сполучної тканини для міжнародної спільноти донорів та приватного сектору.

2) Прискорення -- разом зі Світовим банком, ЄІБ та іншими -- щоб розширити список готових проектів з десятка до сотні.

3) Поглиблення порядку денного реформ і боротьба з корупцією, особливо в таких сферах, як митниця, що дозволить вкладати гроші в національну скарбницю України та створюватиме більш надійне середовище для інвесторів.

4) Маршалінговий капітал. Це означає гроші, страхування, банківську справу та капітал. Зокрема, це означає прискорення випуску облігацій під заставу російських суверенних активів.

5) Повернення українських біженців, внутрішньо переміщених осіб та ветеранів додому, навчання та повернення до роботи. Це також означає зробити групу G7+ для відновлення України «економічним форматом Рамштайн», яким вона мала бути. У сукупності це елементи, які повинні почати економічне відновлення України ЗАРАЗ.

https://x.com/SpecRepUkraine/status/1820908020899233939

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми не маємо європейської армії…

Жозеф Доль ( Joseph Daul)
Жозеф Доль ( Joseph Daul), Голова Європейської народної партії в Європарламенті

Голова найбільшої політичної групи Європарламенту «Європейська народна партія» Джозеф Доль висловив своє розчарування тим, що на разі ніхто не має впевненості з приводу подальшого розвитку ситуації в Україні.

Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії

Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі:

НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону

Єнс Столтенберг
Єнс Столтенберг
Генсек НАТО

НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону, і тому активно вивчає плани збільшення власних сил у Східній Європі у відповідь на «нову норму» російської агресії, погроз і примусу.