США: Lockheed Martin працює над розробкою компактного термоядерного реактора

16 Oct, 2014 | |

Компанія Lockheed Martin працює над розробкою нового компактною термоядерного реактора (CFR), який може бути впроваджений в виробництво на протязі десяти років.

Після завершення циклів проектування, будівництва тестових моделей, команда очікує можливості виробити прототип протягом п'яти років.

Попередні результати показали реалістичність створення термоядерного реактора потужністю 100 мегават розміром приблизно в 10 разів менше існуючих ядерних реакторів.

Як повідомляє Reuters з посиланням на заяву компанії, роботи таємно велися останні шість років. Розсекретити розробки вирішили з метою пошуку партнерів - приватних або державних.

Lockheed Martin є глобальною безпековою та аерокосмічною компанією, в якій працює близько 113 000 чоловік по всьому світу і в основному займається дослідженням, проектуванням, розробкою, виробництвом, інтеграцією і продовженні передових технологічних систем, продуктів і послуг. Чистий обсяг продажів Корпорації на 2013 рік склав $ 45400000000.

http://www.lockheedmartin.com/us/news/press-releases/2014/october/14101…

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський:

Надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Павел Коваль (Paweł Robert Kowal)
Павел Коваль (Paweł Robert Kowal) Голова делегації Європарламенту до Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна»

- Чи керуються євродепутати у своїх дискусіях щодо України і геополітичними підходами, зокрема думкою про те, що надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Україні треба реальна фінансова допомога

Роберт Кан (Robert Kahn)
Роберт Кан (Robert Kahn), старший фінансовий аналітик, Рада зовнішніх зносин, США

На фоні драматичних переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі, результати переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом відійшли на другий план. Однак важливим стало досягнення домовленості про виділення України кредиту МВФ на суму 17,5 млрд. дол. США.