Туреччина: заблоковано доступ до Twitter і YouTube

06 Apr, 2015 | |

 Турецький суд зобов'язав Інтернет-провайдерів заблокувати на території країни доступ до сервісу мікроблогів Twitter і відеохостингу YouTube через публікації фото загиблого прокурора.

31 квітня члени турецького ліворадикального угруповання прямо в залі суду взяли в заручники прокурора Мехмета Селім Кіраза, який розслідував гучну справу про загибель підлітка під час вуличних протестів 2013 року.
Прокурор та двоє бойовиків загинули у результаті стрілянини з поліцією в будівлі суду в Стамбулі.

Незадоволення влади викликало поширення у соцмережах фото загиблого прокурора та обставин операції.
Влада також намагалася заборонити публікувати у газетах фотографії, зроблені під час облоги.
Уряд звинуватив видання у поширенні "терористичної пропаганди" Революційної Народно-визвольної партії-фронту (DHKP-C) - групи, яку вважають відповідальною за напад на суд.
DHKP-C визнана терористичною організацією у Туреччині, Євросоюзі та США.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Чи викликає у вас тривогу агресивність Росії в Європі?

Майкл Хайден  (Michael Hayden)
Майкл Хайден (Michael Hayden), колишній голова ЦРУ і АНБ, США

"Путін поводиться самовпевнено, але у нього немає хороших карт в цій грі.

Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Blake Clayton
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій