Сирія: керівництво Ізраїлю переконано у падінні режиму Башара Асада

17 May, 2012 | |

Наприкінці квітня 2012 року в Нью-Йорку відбулася зустріч Голови військової розвідки Ізраїлю генерала Авіва КОЧАВІ та його колег з американського міністерства оборони, під час якої обговорювався широкий спектр питань щодо поточної військово-політичної ситуації в регіоні Північної Африки та Близького Сходу.

Зокрема, сторони обговорили майбутнє режиму нинішнього Президента Сирії Башара АССАДА. У цьому зв’язку представник Ізраїлю висловив точку зору про те, що Ізраїль виграє у випадку, якщо нинішній політичний режим в Сирії буде змінено. На думку американських та ізраїльських військових, сьогодні ніхто не сумнівається у відстороненні Б.Асада від влади.

 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Міжнародні організації втратять свій вплив на глобальну політику

ШАЛЛЕНБЕРГ
Александр ШАЛЛЕНБЕРГ
Федеральний міністр з європейських та міжнародних справ Австрії

В інтерв’ю австрійським ЗМІ Міністр закордонних справ Александр ШАЛЛЕНБЕРГ окреслив наступні думки:

Чи відходить Україна «на другий план»?

Джеймс Девіс
Джеймс Девіс Професор-міжнародник із Університету Санкт-Галлена

На нещодавній Мюнхенській конференції з безпеки "українське питання" опинилося в "другому ешелоні" проблем - головними темами все ж стали нова політика США за президента Трампа та міжнародний тероризм.

Україні треба реальна фінансова допомога

Роберт Кан (Robert Kahn)
Роберт Кан (Robert Kahn), старший фінансовий аналітик, Рада зовнішніх зносин, США

На фоні драматичних переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі, результати переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом відійшли на другий план. Однак важливим стало досягнення домовленості про виділення України кредиту МВФ на суму 17,5 млрд. дол. США.