Сирія: необхідно готуватися до будь-яких сценаріїв

29 Dec, 2012 | |

 Як і прогнозували аналітики групи глобальної розвідки Geostrategy, ситуація в Сирії встає все більш напруженою. У цьому зв’язку російська сторона заявляє про необхідність до підготовки розвитку будь-яких сценаріїв конфлікту, у тому числі початку повноцінної війни в Сирії.

 

З метою посилення міжнародної військової присутності в Сирії російська сторона відправила до російської військово-морської бази в сирійському місті Тартус два корабля, які братимуть участь у військово-морських антитерористичних навчаннях.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону

Єнс Столтенберг
Єнс Столтенберг
Генсек НАТО

НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону, і тому активно вивчає плани збільшення власних сил у Східній Європі у відповідь на «нову норму» російської агресії, погроз і примусу.

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський:

Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду

Франческо Палермо
Франческо Палермо
Професор порівняльного конституційного права університету Верони

Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.