США: з країни вислані два дипломати з Венесуели

12 Mar, 2013 | |

 Сполучені Штати вислали з країни двох венесуельських дипломатів, які працювали у Посольстві Венесуели у місті Вашингтон, округ Колумбія. Таке рішення Державного департаменту США стало реакцією на висилку на минулому тижні двох американських дипломатів, які працювали в Посольстві США в Венесуелі у місті Каракас.

 

Названо прізвища венесуельських дипломатів, висланих з Вашингтону. Це Орландо Хосе Монтанес ОЛІВЕРАС та Віктор Камакаро МАТА. Їх оголошено персонами нон-грата.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Росіяни не будуть дотримуватися угод

Ельмар Брок
Ельмар Брок, депутат ХДС

Депутат від  ХДС Ельмар Брок не вірить Путіну в питанні трубопроводу по дну  Балтійського моря "Північний потік 2": "Росіяни не будуть дотримуватися своїх домовленостей: якщо буде побудовано " Північний потік 2 ", український транзит закриється.

Міжнародні організації втратять свій вплив на глобальну політику

ШАЛЛЕНБЕРГ
Александр Шалленберг
Федеральний міністр з європейських та міжнародних справ Австрії

В інтерв’ю австрійським ЗМІ Міністр закордонних справ Александр ШАЛЛЕНБЕРГ окреслив наступні думки:

ЄС готовий до будь-яких сценаріїв

Borell
Жозеп Боррель
Високий Представник ЄС із зовнішньої і безпекової політики

ЄС продовжить нарощувати позиції щодо спроб Росії підірвати структуру безпеки в Європі та відновити сфери впливу, які повністю застаріли. Щодо критики на адресу Берліну стосовно можливості запровадження санкцій проти Росії Ж.Боррель повідомив, що усі члени ЄС є надійними партнерами.