Польща: помер перший посткомуністичний прем'єр-міністр Польщі Тадеуш Мазовецький
28 Oct, 2013
| |
У понеділок у віці 86 років помер Тадеуш Мазовецький, перший некомуністичний прем'єр-міністр в радянському блоці. Він був призначений на посаду прем'єр-міністра Польщі в 1989 році.
ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ
Чи викликає у вас тривогу агресивність Росії в Європі?
Майкл Хайден (Michael Hayden), колишній голова ЦРУ і АНБ, США
"Путін поводиться самовпевнено, але у нього немає хороших карт в цій грі.
Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»
Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський:
ЄС готовий до будь-яких сценаріїв
Жозеп Боррель
Високий Представник ЄС із зовнішньої і безпекової політики
ЄС продовжить нарощувати позиції щодо спроб Росії підірвати структуру безпеки в Європі та відновити сфери впливу, які повністю застаріли. Щодо критики на адресу Берліну стосовно можливості запровадження санкцій проти Росії Ж.Боррель повідомив, що усі члени ЄС є надійними партнерами.