Туреччина: збільшує пайову участь у проекті "Шах Деніз"

30 May, 2014 | |

 Турецька TPAO збільшить пайову участь у проекті розробки газоконденсатного родовища " Шах Деніз" в азербайджанському секторі Каспію до 19 відсотків за рахунок частки французької " Total " .

Угода про придбання TPAO  10 відсотків частки "Total " буде підписана 30 травня в Стамбулі. Вартість угоди не розголошується.

Родовище " Шах Деніз" розробляють такі компанії, як SOCAR (пайовоа частка в 16,7 відсотка), британська BP (28,8 відсотка), норвезька "Statoil" ( 15,5 відсотка), іранська NICO (10 відсотків), французька "Total" ( 10 відсотків), російська "Lukoil" (10 відсотків), турецька TPAO (дев'ять відсотків).

Контракт на розробку морського родовища "Шах Деніз" з доведеними запасами в 1,2 трильйона кубометрів газу був підписаний в червні 1996 року.

Газ з "Шах Деніз" експортується до Туреччини і Грузії по Південнокавказькому газопроводу (Баку -Тбілісі -Ерзурум ) .

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock)
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?

План з 5 пунктів відновлення економіки України

Пенні Пріцкер
Пенні Пріцкер
Спеціальний представник США з питань економічного відновлення України

1) Оснащення України міжміністерським потенціалом планування з міжнародними планувальниками, менеджерами проектів та інженерами для підтримки державних службовців у наданні стратегічного керівництва та сполучної тканини для міжнародної спільноти донорів та приватного сектору.

Розмови про надання Україні зброї не повинні припинятися

Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich)
Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich), старший аналітик Ради зовнішніх зносин, США

В якому б форматі не проводилися дебати про те, чи треба Сполученим Штатам Америки надавати летальну зброю Україні для зупинення російської військової агресії на Сході країни, сам факт таких розмов вже позитивно впливає на дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.