Ізраїль, ЄС: підписано угоду про співробітництво в сфері науки.
08 червня Ізраїль і Європейський Союз підписали угоду "Horizon 2020" про співробітництво в сфері науки.
Угода дає Ізраїлю рівний з державами-членами ЄС доступ до найбільшої в світі програми досліджень та інновацій ЄС.
Угода була підписана Ларсом Фоборг-Андерсеном (Lars Faaborg-Andersen), главою делегації ЄС в Ізраїлі, і Міністром науки, технології та космосу Ізраїлю Яаковом Пері (Yaakov Perry).
З бюджетом майже 80 млрд. євро на сім років, "Horizon 2020" є однією з найбільших угод в світ у сфері досліджень та інновацій.
Ізраїль пов'язаний з дослідницькою та інноваційною программою ЄС з 1996 року. Під час попередньої програми (2007-2013рр) ізраїльські державні та приватні установи взяли участь у більш ніж 1500 проектів.
На підписанні угоди були присутні Жозе Мануель Баррозу і прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху.
Баррозу у виступі на церемонії підписання сказав: "Ізраїль є сильним гравцем в дослідженнях та інноваціях і з цієї причини є важливим партнером ЄС у вирішенні соціальних проблем, що становлять спільний інтерес, таких як старіння, безпека харчових продуктів, охорона навколишнього середовища та отримання чистої енергії. Наше співробітництво зміцнить конкурентоспроможність промисловості. Я радий, що ми підписуємо угоду сьогодні, так як вона відображає взаємну важливість, яку ми надаємо співпраці і партнерства у галузі наукових досліджень та інновацій ".
Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе

Урсула фон дер Ляєн
Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.
Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії
Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі:
США потребують більш активної участі в подіях в Україні

Річард ХААС (Richard Haass), президент Ради зовнішніх зносин, США (Council on Foreign Relations)
Сполучені Штати з моменту виникнення напруги у Східних регіонах України системно працюють над тим, щоб запровадити проти Росія санкції, оскільки вона відіграє ключову роль у дестабілізації ситуації в регіоні. Поки що важко передбачити, чим може закінчитися конфлікт на Сході України.