Австрія, Франція, Італія: три країни визнали право Сербії стати членом Європейського Союзу

25 Feb, 2012 | |

Сербія відповідає критеріям набуття повноправного членства в Європейському Союзі.

Про це йдеться у спільному листі Міністрів закордонних справ Франції, Італії та Австрії, адресованому Високому представнику ЄС з питань зовнішньої та без пекової політики Кетрін ЕШТОН.

У листі також йде мова про те, що ці країни здійснили аналіз стану відповідності Сербії критеріям набуття цієї країною повноправного членства в Європейському Союзі. Тому, на думку Міністрів закордонних справ трьох вищезазначених країн, Сербії вже ближчим часом може бути надано статус кандидата на членство в ЄС.

У листі також повідомляється, що переважна більшість держав-членів ЄС дотримуються такої самої думки щодо європейських перспектив Сербії.
 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У

США потребують більш активної участі в подіях в Україні

Річард ХААС (Richard Haass)
Річард ХААС (Richard Haass), президент Ради зовнішніх зносин, США (Council on Foreign Relations)

Сполучені Штати з моменту виникнення напруги у Східних регіонах України системно працюють над тим, щоб запровадити проти Росія санкції, оскільки вона відіграє ключову роль у дестабілізації ситуації в регіоні. Поки що важко передбачити, чим може закінчитися конфлікт на Сході України.

Скасувати санкції США в обмін на скорочення ядерного арсеналу РФ - це віддати Україну

Ельмар Брок
Ельмар Брок
Голова комітету з закордонних справ Європарламенту

Скасувати санкції проти Росії, запроваджені США у зв'язку з анексією Криму та агресією проти України, в обмін на скорочення Москвою її ядерного арсеналу означало б "угоду про продаж свободи іншої країни", вважає чинний голова комітету Європарламенту з закордонних справ, представник німецького Хри