Amnesty International: винних у скоєних злочинах не покарано

25 Feb, 2015 | |

 Міжнародна правозахисна організація Amnesty International вказує на необхідність розслідувати злочини, що стались під час конфлікту на сході України та протестів у центрі Києва. Про це йдеться у щорічній доповіді організації щодо стану прав людини у світі у 2014 році.

У доповіді вказано, що міжнародне законодавство щодо прав людини порушують обидві сторони конфлікту на Донбасі.

Йдеться про обстріли житлових районів та викрадення людей.
Правозахисники акцентують увагу на непокараності причетних до злочинів проти кримських татар, що стались в анексованому Росією Криму.

Інформується, що ситуація з правами людини в Криму "очікувано" погіршилась - російські закони обмежили права на свободу слова, зборів і об'єднань.

"Проукраїнські активісти та представники кримськотатарської громади стали мішенями для воєнізованих формувань і переслідувалися з боку фактичної влади", - йдеться у звіті.

У листопаді "уповноважена з прав людини" в Криму заявила, що до неї не звертались активісти чи журналісти, які зазнавали тиску. За її словами, у Криму робили все можливе, щоб розслідувати зникнення кримських татар.

Amnesty International каже, що і в окупованому РФ Криму, і на території, яку контролюють сепаратисти на Донбасі, були випадки викрадення людей та жорстокого поводження з полоненими.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock)
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?