Amnesty International: винних у скоєних злочинах не покарано

25 Feb, 2015 | |

 Міжнародна правозахисна організація Amnesty International вказує на необхідність розслідувати злочини, що стались під час конфлікту на сході України та протестів у центрі Києва. Про це йдеться у щорічній доповіді організації щодо стану прав людини у світі у 2014 році.

У доповіді вказано, що міжнародне законодавство щодо прав людини порушують обидві сторони конфлікту на Донбасі.

Йдеться про обстріли житлових районів та викрадення людей.
Правозахисники акцентують увагу на непокараності причетних до злочинів проти кримських татар, що стались в анексованому Росією Криму.

Інформується, що ситуація з правами людини в Криму "очікувано" погіршилась - російські закони обмежили права на свободу слова, зборів і об'єднань.

"Проукраїнські активісти та представники кримськотатарської громади стали мішенями для воєнізованих формувань і переслідувалися з боку фактичної влади", - йдеться у звіті.

У листопаді "уповноважена з прав людини" в Криму заявила, що до неї не звертались активісти чи журналісти, які зазнавали тиску. За її словами, у Криму робили все можливе, щоб розслідувати зникнення кримських татар.

Amnesty International каже, що і в окупованому РФ Криму, і на території, яку контролюють сепаратисти на Донбасі, були випадки викрадення людей та жорстокого поводження з полоненими.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Скасувати санкції США в обмін на скорочення ядерного арсеналу РФ - це віддати Україну

Ельмар Брок
Ельмар Брок
Голова комітету з закордонних справ Європарламенту

Скасувати санкції проти Росії, запроваджені США у зв'язку з анексією Криму та агресією проти України, в обмін на скорочення Москвою її ядерного арсеналу означало б "угоду про продаж свободи іншої країни", вважає чинний голова комітету Європарламенту з закордонних справ, представник німецького Хри

Джихадизм у Казахстані як частина глобальної терористичної мережі

Gordon M. Hahn
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон

Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон Гордон Ган представив аналітичну доповідь на тему: ДЖИХАДИЗМ В КАЗАХСТАНЕ, КАК ЧАСТЬ ГЛОБАЛЬНОЙ ТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ СЕТИ

Ми не маємо європейської армії…

Жозеф Доль ( Joseph Daul)
Жозеф Доль ( Joseph Daul), Голова Європейської народної партії в Європарламенті

Голова найбільшої політичної групи Європарламенту «Європейська народна партія» Джозеф Доль висловив своє розчарування тим, що на разі ніхто не має впевненості з приводу подальшого розвитку ситуації в Україні.