Amnesty International: винних у скоєних злочинах не покарано

25 Feb, 2015 | |

 Міжнародна правозахисна організація Amnesty International вказує на необхідність розслідувати злочини, що стались під час конфлікту на сході України та протестів у центрі Києва. Про це йдеться у щорічній доповіді організації щодо стану прав людини у світі у 2014 році.

У доповіді вказано, що міжнародне законодавство щодо прав людини порушують обидві сторони конфлікту на Донбасі.

Йдеться про обстріли житлових районів та викрадення людей.
Правозахисники акцентують увагу на непокараності причетних до злочинів проти кримських татар, що стались в анексованому Росією Криму.

Інформується, що ситуація з правами людини в Криму "очікувано" погіршилась - російські закони обмежили права на свободу слова, зборів і об'єднань.

"Проукраїнські активісти та представники кримськотатарської громади стали мішенями для воєнізованих формувань і переслідувалися з боку фактичної влади", - йдеться у звіті.

У листопаді "уповноважена з прав людини" в Криму заявила, що до неї не звертались активісти чи журналісти, які зазнавали тиску. За її словами, у Криму робили все можливе, щоб розслідувати зникнення кримських татар.

Amnesty International каже, що і в окупованому РФ Криму, і на території, яку контролюють сепаратисти на Донбасі, були випадки викрадення людей та жорстокого поводження з полоненими.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Українська армія переможе

Марк Хертлін, (Mark Hertling)
Марк Хертлін, (Mark Hertling) генерал-лейтенант, колишній командувач Збройних сил США в Європі

Протягом своєї військової кар’єри я бачив українських військових у різних ситуаціях. Я бачив їх під час участі у миротворчих операціях на Балканах.

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У

Перемир’я на Донбасі триває, але важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди.

Стівен ПАЙФЕР
Стівен ПАЙФЕР, колишній Посол США в Україні, старший науковий співробітник Інституту Брукінгса

Не зважаючи на те, що перемир’я на Донбасі триває, важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди. Російські військові разом із технікою продовжують перебувати на території Донбасу, непідконтрольній Україні.